Vo svete internetu potrebujete tú najlepšiu obranu

Vo svete internetu potrebujete tú najlepšiu obranu

Na Vašom súkromí záleží. Chráňte sa pomocou aplikácie NordVPN - oficiálneho online bezpečnostého partnera klubu Liverpool FC a vyhrajte vstupenky na domáce zápasy tímu z Anfieldu.

Pripojte sa k NordVPN ešte dnes

Fanúšikovia LFC, nenechajte si ujsť svoju šancu! Zakúpte si NordVPN do 10. marca a možno budete jedným zo 100 šťastných výhercov, ktorí získajú lístok na domáci zápas Liverpoolu s Tottenhamom Hotspur.Viac informácií nájdete tu.

Prečo potrebujete VPN?

VPN posiela všetku Vašu internetovú komunikáciu cez šifrovaný virtuálny tunel a zakryje Vašu IP adresu. Pomáha Vám chrániť sa v prostredí internetu pred počítačovou kriminalitou a umožní Vám prístup k vášmu obľúbenému obsahu aj pri cestovaní mimo Vašej krajiny.

Surfujte bezpečne a chráňte svoje citlivé údaje

NordVPN zakrýva vašu IP adresu a chráni vaše online aktivity pred tretími stranami: hackermi, inzerentmi i poskytovateľmi internetových služieb.Zostaňte v bezpečí aj na verejnej Wi-Fi sieti

Bezplatná Wi-Fi je pre hackerov veľmi obľúbené miesto pre krádež osobných informácií. Ukážte im červenú kartu s NordVPN.Zabezpečte Vašu internetovú prevádzku pomocou robustného šifrovania, takže sa budete môcť bezpečne pripojiť k akémukoľvek hotspotu: na štadióne, v hoteli, kaviarni alebo na letisku.

Užite si online slobodu

Vyberte si z viac ako 5240 serverov v 61 krajinách sveta, aby nikto nevidel odkiaľ a na aké stránky sa pripájate.Ochrana pre všetky zariadenia

NordVPN umožňuje cez jeden účet až 6 pripojení v jednom čase, takže ochranu môžete aktivovať na svojom smartfóne, laptope, televízore, tablete alebo na domácom smerovači (routeri).

Využite špeciálnu ponuku predplatného na tri roky a získajte službu teraz iba za 2,99 USD na mesiac.Zdieľanie článku

Komentáre