Manolo Gabbiadini a Marvin Zeegelaar sa presúvajú do talianskej Serie A

Manolo Gabbiadini a Marvin Zeegelaar sa presúvajú do talianskej Serie A

Manolo Gabbiadini skompletizoval trvalý prestup zo Southamptonu do Sampdorie za čiastku 12 miliónov eur. Marvin Zeegelaar odchádza z Watfordu do Udinese na hosťovanie do konca sezóny.

27-ročnýGabbiadiniprišiel ku svätcom z Neapola v júni 2017 za 17 miliónov eur, avšak stredný útočník zaznamenal iba 12 gólov v 60 odohraných zápasoch.

V tejto sezóne strelil iba jeden gól, keď v novembri otváral skóre ligového zápasu medzi svätcami a Watfordom (1:1).

Po príchode nového manažéra Ralpha Hasenhuttla nastúpil už iba raz ako striedajúci hráč.

V drese Sampdorie už hrával medzi júlom 2013 až januárom 2015.Ďalším hráčom, ktorý sa presúva do talianskej Serie A je 28-ročný ľavý obranca WatforduZeegelaar.

Zeegelaar bude v Udinese hosťovať do konca sezóny.

Holanďan prišiel do Watfordu v auguste 2017 z portugalského Sportingu, avšak za sršňov odohral iba 13 zápasov. Na ihrisku sme ho naposledy videli vo februári 2018.

Obranca je už druhým hráčom Watfordu, ktorý odchádza počas januára na hosťovanie do Udinese. Pred ním rovnaký krok spravil aj Stefano Okaka.

Udinese vlastní Giampaolo Pozzo, ktorého syn Gino zasa vlastní Watford.

Taliansky klub je aktuálne až na pätnástej priečke v Serie A, keď zaznamenal iba štyri výhry v prvých 19 zápasoch tejto sezóny.


Mohlo by vás zaujímať

Hráč a manažér mesiaca október: Frank Lampard a Jamie Vardy

Hráč a manažér mesiaca október: Frank Lampard a Jamie Vardy

Za najlepšieho hráča a manažéra mesiaca októbra si fanúšikovia zvolili útočníka líšok Jamieho Vardyho a manažéra modrých Franka Lamparda.

Premier League 2019/20

Premier League 2019/20

Sezóna PREMIER LEAGUE 2019/20 je 28. sezónou Premier League (najvyššej anglickej futbalovej súťaže) od jej založenia v roku 1992. Sezóna sa začína 10. augusta 2019 a posledné kolo je naplánované na 17. mája 2020.

Mauricio Pochettino skončil v Tottenhame, nahradil ho Jose Mourinho

Mauricio Pochettino skončil v Tottenhame, nahradil ho Jose Mourinho

Argentínsky manažér neustál zlý štart do novej sezóny a po piatich rokoch opúšťa severný Londýn. Nahradí ho bývalý manažér Chelsea a Manchesteru United Jose Mourinho, ktorý s kohútmi podpísal kontrakt do konca sezóny 2022/23.