Prestupové novinky z Premier League: Anderson, Seri, Antonio, Townsend, Mina, Lindelof

Prestupové novinky z Premier League: Anderson, Seri, Antonio, Townsend, Mina, Lindelof

West Ham tvrdo pracuje na sfinalizovaní prestupu Felipe Andersona ku kladivárom. Bola už dohodnutá prestupová čiastka a prebieha dialóg ohľadom ďalších podmienok prestupu. Lazio ešte nedalo 25-ročnému hráčovi povolenie na vycestovanie do Londýna, ale k lekárskej prehliadke by údajne mohlo prísť do 48 hodín.

Fulham a Nice finalizujú prestup dvojice hráčov francúzskeho klubu do Londýna. Za 30 miliónov libier by mal nováčik Premier League získať vysoko hodnoteného záložníka Jeana Michaela Seriho a obrancu Maxima Le Marchanda. Obaja hráči čakajú na potvrdenie dohody, aby v sa Londýne podrobili zdravotnej prehliadke. Favoritom na získanie Seriho bola pôvodne londýnska Chelsea, tá však zrejme napokon siahne po Jorginhovi z Neapola.

Crystal Palace zvažuje ponuku 15 miliónov libier za záložníka West Hamu Michaila Antonia. Naopak, z klubu by mohol odísť Andros Townsend do Newcastle.

Everton sa pokúša uzavrieť prvý prestup letného transferového obdobia. Podľa Daily Mirror majú liverpoolčania záujem o obrancu Barcelony Yerryho Minu, ktorý na svetovom šampionáte v Rusku reprezentoval Kolumbiu. Prestupová čiastka by sa mala pohybovať na úrovni 21 miliónov libier.

Vedenie Chelsea verí, že po príchode nového manažéra Maurizia Sarriho, sa im podarí presvedčiť trojicu Eden Hazard, Thibaut Courtois a Willian, aby ostala na západe Londýna.

Liverpool sa nepokúšal o získanie Paula Dybalu z Juventusu, uviedol denník Mirror. Taliansky klub, ktorý získal Cristiana Ronalda z Realu Madrid, by mohol nadbytočného argentínskeho tvorcu hry pustiť do iného klubu.

O obrancu Manchesteru United Victora Lindelofa sa zaujíma niekoľko klubov, ktoré by ho chceli získať na hosťovanie. O švédskeho reprezentanta sa tiež zaujíma jeho bývalý klub portugalská Benfica.

Zdieľanie článku

Komentáre