Prestupové novinky z Premier League: Kenedy sa vracia do Newcastle

Prestupové novinky z Premier League: Kenedy sa vracia do Newcastle

Bet Builder DOXXbet

Newcastle United odmietol ponuku 20 miliónov libier z West Hamu za svojho kapitánaJamaala Lascellesa. Zdroje zo St James’ Park hovoria, že stredný obranca nie je na predaj. 24-ročný hráč, o ktorého sa zaujíma aj Everton, sa v piatok zapojil do prípravy Magpies.

Newcastle by mal opäť získať krídelníka ChelseaKenedyho. Hráč, ktorý v klube hosťoval už v druhej polovici sezóny 2017/18, by mal u Magpies hosťovať až do konca nadchádzajúcej sezóny.

Manažér WolvesNuno Espirito Santopodpísal s nováčikom Premier League kontrakt do roku 2021.

ObrancaJannik Vestergaarddnes v Southamptone absolvuje zdravotnú prehliadku a sfinalizuje podmienky prestupu z Borussie Monchengladbach k svätcom za čiastku 18 miliónov libier.

Svätci si tiež chcú zabezpečiť služby brankára Manchesteru CityAngusa Gunna, ktorý by na St Mary's Stadium mal prestúpiť za 10 miliónov libier plus 3,5 milióna na bonusoch podľa výkonov gólmana.

Borussia Dortmund chce získať krídelníka Crystal PalaceWilfrieda Zahu. Ten by mal v Signal Iduna Park nahradiťAndreja Jarmolenka, ktorý by mal posilniť kladivárov z West Hamu. Zaha podpísal nový päťročný kontrakt na Selhurst Park iba v máji 2017.

Borussia sa tiež zaujíma o dvojicu hráčov Nice - záložníkaJeana Michaela Serihoa útočníkaAlassaneho Pleu. Dortmund aktuálne vedie Lucien Favre, bývalý manažér Nice, a obaja hráči už hrávali pod jeho vedením. O pár má záujem aj dvojica Chelsea a Fulham. Seriho preferenciou je hrať v Premier League.

West Ham a Lazio naďalej rokujú o prestupeFelipe Andersonado východného Londýna. Ak West Ham napokon získa Andersona, tak počas letného prestupového obdobia už druhýkrát prekoná svoj klubový transferový rekord. Naopak, kladivári sú ochotní vzdať sa služiebMichaila Antonia, ktorého si cenia na 15 miliónov libier.

Arsenal finalizuje príchod záložníkovLucasa Torreiru a Mattea Guendouziho. Obaja hráči by mali tento týždeň absolvovať v Londýne lekárske prehliadky.

Zdieľanie článku

Komentáre