Liga majstrov: Chelsea s Barcelonou doma remizovala, mala na lepší výsledok

Londýn?ania odohrali s Barcelonou výbornú partiu a mohli ís? do odvety s ove?a priaznivejším výsledkom. Domáci išli do vedenia gólom Williana v 62. minúte zápasu. O nieko?ko minút neskôr však prišla fatálna chyba obrancu Christensena, ktorý sa rozhodol prihráva? cez svoju šestnástku a fenomenálny Messi dorovnal skóre.

Chelsea - Barcelona 1:1 (0:0)

Barcelona inkasovala na Stamford Bridge v Lige majstrov pri všetkých siedmych návštevách londýnskeho stánku (1 výhra, 2 remízy, 4 prehry). Vyhrala iba raz - vo februári 2006 (2:1).

Uvedená jediná výhra Barcelony bola zárove? poslednou prehrou Chelsea proti španielskemu klubu. Modrí s tímom z tejto krajiny neprehrali v ostatných 8 zápasoch Ligy majstrov (2 výhry, 6 remíz).

Šes? z deviatich gólov Williana v Lige majstrov v drese Chelsea bolo strelou mimo šestnástky (67%).

Chelsea je klubom s poradovým ?íslom 71, proti ktorému dokázal Lionel Messi skórova? v drese katalánskeho klubu. Gól nestrelil iba proti 11 klubom, proti ktorým nastúpil.

Video

Zostavy a hodnotenia hrá?ov

Chelsea: Courtois (6), Rudiger (7), Alonso (7), Moses (7), Christensen (5), Azpilicueta (7), Fabregas (6), Kante (7), Pedro (6), Willian (8), Hazard (6)

Náhradníci: Morata (5), Drinkwater (5)

Barcelona: Ter Stegen (6), Sergi Roberto (6), Pique (6), Umtiti (6), Alba (6), Busquets (7), Paulinho (6), Rakitic (6), Iniesta (6), Messi (6), Luis Suarez (5)

Náhradníci: Vidal (5), Gomes (5)

Hrá? zápasu: Willian

Mohlo by vás zaujímať

Kvalifikačný zápas vo Wembley: Anglicko vs Česká republika

Anglicko chce v piatok večer (20:45) začať kvalifikáciu na európsky šampionát víťazstvom nad Českou republikou.

Všetko čo potrebujete vedieť o novom štadióne Tottenhamu

Tottenham odohrá štvrťfinálové zápasy Ligy majstrov na svojom novom štadióne. Čo nás čaká v novom domovskom stánku Spurs?

Harry Kane zaznamenal vo svojej seniorskej kariére už 200 gólov

Útočník Spurs zaznamenal pri ligovej prehre Tottenhamu na pôde Southamptonu (1:2) dvestý presný zásah vo svojej kariére. Pre klub to dobrý deň rozhodne nebol, ale pre 25-ročného anglického reprezentanta išlo o významný míľnik...