Coutinho už 1. januára do Barcelony? Spoločnosť Nike na stránke ponúkala katalánsky dres Brazílčana

Coutinho už 1. januára do Barcelony? Spoločnosť Nike na stránke ponúkala katalánsky dres Brazílčana

Philippe Coutinho je pripravený zažiariť na Camp Nou. Získajte dres FC Barcelona 2017/18, na ktorom bude kúzelníkovo meno. Jednajte rýchlo — personalizácia zadarmo bude dostupná iba do 6. januára.

Takáto hláška sa objavila na oficiálnych stránkach spoločnosti Nike, ktorá predáva repliky dresov katalánskeho veľkoklubu. Hláška sa zobrazila na anglickej, nemeckej, francúzskej i španielskej verzii stránky.

Situácia vyzerala tak, že spoločnosť sa pripravuje na predaj replík dresov Brazílčana, avšak omylom zobrazila informáciu skôr ako mala v pláne. Neskôr všetky uvedené hlášky zo stránok stiahla.Špekulácie ohľadom Coutinha a jeho odchodu do Barcelony sú v médiách od júna tohto roka. Barcelona spravila v lete tri ponuky za záložníka, všetky však boli vedením červených odmietnuté.

Objavilo sa už niekoľko ďalších indícií, ktoré naznačujú, že Coutinho by mohol v januári Anfield naozaj opustiť.

Brazílsky hráč Barcelony Paulinho nedávno pre Mundo Deportivo povedal: „Teraz už musíme iba počkať na otvorenie januárového transferového okna, aby sa Coutinho mohol stať hráčom Barcelony.“

Na portáli Globoesporte sa zas objavila informácia, že Brazílčan si už hľadá v Barcelona dom na prenájom.

Pred tromi dňami sa potvrdil prestup obrancu Virgila van Dijka zo Southamptonu do Liverpoolu za čiastku 85 miliónov libier. Liverpool údajne nemal problém s rekordnou prestupovou sumou za hráča, pretože peniaze späť získa práve predajom brazílskeho kúzelníka do Španielska.

Samotný hráč navyše tiež neskrýva svoju obrovskú túžbu prestúpiť do Barcelony, keď už v lete požiadal klub o uvoľnenie z klubu.

Prípadná prestupová čiastka za tvorcu hry Liverpoolu by sa mohla pohybovať na úrovni 125 až 150 miliónov libier. Červení by však stratili hráča svetovej triedy, ktorý by sa nahrádzal iba veľmi ťažko.

V tejto sezóne už vsietil 7 gólov a svojim spoluhráčom svojimi fantastickými prihrávkami pripravil ďalších 7 presných zásahov.


Mohlo by vás zaujímať

Giroud zostáva v Chelsea, Ibe opustí Bournemouth

Giroud zostáva v Chelsea, Ibe opustí Bournemouth

Chelsea predĺžila kontrakt s francúzskym útočníkom Olivierom Giroudom o ďalších 12 mesiacov. Ibe opustí čerešničky po štyroch sezónach ako voľný hráč.

Premier League má šesť pozitívnych prípadov koronavírusu

Premier League má šesť pozitívnych prípadov koronavírusu

Včera začali anglické kluby s tréningom v malých skupinách. Najprv sa však muselo otestovať 748 hráčov a členov realizačných tímov. Výsledky potvrdili, že v troch kluboch je šesť pozitívnych prípadov na koronavírus.

Plán reštartu Premier League: Nasledujúce kroky a časový plán

Plán reštartu Premier League: Nasledujúce kroky a časový plán

Vláda včera odobrila júnový návrat anglického futbalu. Tréning v skupinách by mohli začať už budúci týždeň a prvé zápasy by sa mohli odohrať o štyri týždne neskôr.