Skylink odštartoval predpredaj balíčkov s Premier League

Skylink odštartoval predpredaj balíčkov s Premier League

Prevádzkovateľ česko-slovenskej internetovej a satelitnej platformy Skylink začal predpredaj dvoch nových balíčkov s programom CANAL+ Sport, ktorý bude nasledujúce tri sezóny vysielať futbalovú anglickú Premier League.

Nový program CANAL+ Sport divákom prinesie všetky zápasy anglickej Premier League (380 zápasov za sezónu) v priamych prenosoch, ale aj takzvané konferenčné prenosy, ktoré budú v reálnom čase "preskakovať" medzi súbežne hranými zápasmi. Divákovi tak ponúkne to najlepšie, čo sa aktuálne na jednotlivých ihriskách deje.

Ďalej sa môžete tešiť na zápasové štúdiá so zaujímavými hosťami, prémiovú talk show, športové magazíny a mnoho ďalšieho.


Internetová služba Skylink Live TV


Canal+ Sport bude k dispozícii iba predplatiteľom programových balíkov Kombi+ a Canal+ Sport. Vo zvyšných programových službách kanál dostupný nebude.

Záujemcovia si môžu predplatné balíčka Kombi+ kúpiť za akciovú cenu 13,90 € (349 Kč) za mesiac na prvé tri mesiace. Od štvrtého mesiaca sa cena zvýši na štandardných 15,90 € (399 Kč). Balík Kombi+ okrem programu Canal+ Sport zahŕňa ďalších 8 športových programov, 59 (67 v Česku) ďalších programov rôznych žánrov a videotéku Skylink Live TV.

Cena za prémiový balík Canal+ Sport je 7,49 € (189 Kč) za mesiac. Balík Canal+ Sport okrem programu Canal+ Sport zahŕňa ďalšie 2 športové programy, 26 (36 v Česku) ďalších programov rôznych žánrov a videotéku Skylink Live TV. Vybraný balíček bude aktívny ihneď po objednávke, ale účtovacie obdobie sa začne až od 4.8.2022, spolu so štartom vysielania programu Canal+ Sport.Skylink Live TV je možné sledovať na vybraných smart televízoroch, počítačoch (livetv.skylink.sk), tabletoch a mobiloch (cez aplikácie pre Android a iOS).

Súčasné sledovanie je pre programy CANAL+ Sport obmedzené len na dve zariadenia. Ostatné programy v ponuke internetovej televízie Skylink je možné sledovať súčasne až na 4 zariadeniach.


Satelitná služba Skylink


Aj pre klientov satelitnej služby bude Canal+ Sport dostupný iba v nových programových balíkoch Kombi+ a Canal+ Sport (plus balík Komplet, ktorý obsahuje úplne všetky programy v ponuke operátora).

Balík Kombi+ bude obsahovať všetky programy doterajšieho balíka Kombi. Navyše má byť práve nový športový program Canal+ Sport, ktorý sa zameria vo vysielaní primárne na anglickú futbalovú Premier League. Za nový balík s Canal+ Sport klienti zaplatia v akcii 17,90 € (449 Kč) mesačne, respektíve 214,80 € (5388 Kč) za rok. Po ukončení akcie bude štandardná cena za balík Kombi+ 19,90 € (499 Kč) mesačne alebo 238,80 € (5988 Kč) za rok.

Za balík Canal+ Sport zákazníci zaplatia 7,49 € (189 Kč) za mesiac alebo 89,88 € (2 268Kč) za rok.

Súčasťou predplatného je aj prístup k mobilnej službe Skylink Live. Aj v tomto prípade bude vybraný balíček aktívny klientom ihneď po objednávke, ale účtovacie obdobie sa začne až 4.8.2022, spolu so štartom vysielania programu Canal+ Sport.

V prípade, že má klient aktivovaný nižší balík na dlhšiu dobu, môže prejsť od augusta 2022 bez problémov na vyšší balík Kombi+, prípadne si predplatiť samostatný balík Canal+ Sport, podľa toho čo mu viac vyhovuje.

Stanica Canal+ Sport už vysiela na satelite


Skylink už oficiálne zaradil novú športovú stanicu Canal+ Sport do ponuky. Vysielanie je k dispozícii vo vysokom rozlíšení (HD/MPEG-4). Predplatitelia satelitnej služby si môžu program naladiť z družice Astra 3B (23,5°E) podľa technických parametrov nižšie. Používatelia, ktorí majú zariadenia so zapnutou funkciou FastScan nájdu stanicu na pozícii číslo 4 (SR aj ČR). Vysielanie je od začiatku kódované systémami Irdeto, Conax, Nagravision a Viaccess. Pri systéme Irdeto je aktivované vyššie zabezpečenie.

Oficiálny štart programu Canal+ Sport s anglickou futbalovou Premier League je naplánovaný na štvrtok 4. augusta, teda deň pred štartom novej sezóny Premier League 2022/23. Do oficiálneho štartu bude divákom k dispozícii iba promo vysielanie.

Technické parametre pre naladenie programu na satelitnom zariadení:

Program: CANAL+ Sport
Pozícia vo FastScan: 4
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 973 MHz
Polarizácia: vertikálna
FEC: 2/3
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/8PSK
Pilot: OFF

Zdieľanie článku

Komentáre