Skylink predstavil logo CANAL+ Sport s Premier League a cenník

Skylink predstavil logo CANAL+ Sport s Premier League a cenník

Do štartu novej sezóny anglickej najvyššej futbalovej súťaže zostáva ešte sedem týždňov, ale už teraz je jasné, že sa jej fanúšikovia na Slovensku a v Českej republike majú na čo tešiť. Prvýkrát totiž budú môcť sledovať všetkých 380 zápasov v priamych prenosoch.

Premier League bude vysielaná exkluzívne na novom programe CANAL+ Sport, za ktorým stojí spoločnosť CANAL+ Luxembourg, prevádzkujúca televízne platformy Skylink a freeSAT.

Najvyššiu možnú úroveň produkcie zaistí kombinácia česko-slovenského tímu ostrieľaných profesionálov a dlhoročných skúseností spolu s technologickým zázemím skupiny CANAL+, najmä vo Francúzsku a Poľsku.
Okrem kompletnej sady priamych prenosov s kvalitným českým alebo slovenským komentárom, konferenčných prenosov súbežne hraných zápasov a tradičných zápasových štúdií sa môžu diváci tešiť aj na veľké množstvo sprievodných relácií, pravidelnú týždennú talkshow s hodnotením odohraného kola alebo magazín venovaný populárnej virtuálnej hre Fantasy Premier League.

CANAL+ Sport bude od 1. augusta súčasťou ponuky programov platforiem Skylink a freeSAT na satelite Astra 23,5, pri využití aplikácie Skylink Live TV vrátane prístupu ku všetkým súčasne hraným zápasom a konferenčnému prenosu. Dostupnosť u ďalších televíznych prevádzkovateľov je momentálne stále nejasná.

„Naším cieľom je predstaviť prémiový, ale zároveň široko dostupný športový program, a preto rokujeme so všetkými veľkými českými a slovenskými operátormi. Pokiaľ sa nám v jednotlivých prípadoch podarí dohodnúť na obchodných podmienkach, koncový zákazník bude môcť anglickú Premier League sledovať v rámci svojej súčasnej služby bez nutnosti čokoľvek meniť alebo dokupovať. Zároveň však počítame aj s variantom priamej ponuky divákom, ktorých televízna služba náš program v ponuke mať nebude,“ uvádza k tomu Ladislav Řeháček, viceprezident spoločnosti CANAL+ Luxembourg pre Českú republiku a Slovensko.

Stanica CANAL+ Šport v novom balíčku Kombi+


Program CANAL+ Sport bude v Skylink-u a vo freeSAT-e zaradený do novej ponuky Kombi+, ktorej mesačná cena bude od 1. augusta začínať na 13,90 EUR (349 Kč). Súčasťou rovnakého balíčka sú aj ďalšie športové programy, vrátane Sport1 a Sport2.

CANAL+ Sport si budete môcť predplatiť aj samostatne


Samostatne bude možné program CANAL+ Sport predplatiť za 7,49 EUR (189 Kč) mesačne s možnosťou okamžitého zrušenia a bez akýchkoľvek záväzkov. Obe ponuky bude možné objednávať už v priebehu júla v rámci predpredaja, prípadne si je možné zasúťažiť o 6-mesačné predplatné zadarmo na web stránke canalplussport.cz.

Skupina CANAL+ získala exkluzívne vysielacie práva pre anglickú futbalovú Premier League na najbližšie tri sezóny (2022/23, 2023/24 a 2024/25). Divákom chce ponúkať všetkých 380 zápasov počas jednej sezóny a to ako na chystanom novom programe CANAL+ Sport, ktorý bude dostupný na satelite a tiež v OTT aplikácii Skylink Live TV.

Prečítajte si tiež


Zdieľanie článku

Komentáre