Tottenham v domácej odvete s prehľadom zdolal Pacos Ferreira

Spurs si po výhre 3:0 nad portugalským súperom zahrajú skupinovú fázu Európskej konferenčnej ligy.

Harry Kane pri svojom prvom štarte od začiatku zápasu v tejto sezóne dvakrát skóroval (v 9. a 34. minúte). Tretí presný zásah zaznamenal hosťujúci Antunes, ktorý si v 70. minúte strelil vlastný gól.

Kane mal na ruke kapitánsku pásku, keď iba pár hodín pred týmto duelom na sociálnej sieti definitívne ukončil špekulácie ohľadom jeho odchodu zo severného Londýna.

Od začiatku duelu dostali v domácom prostredí šancu aj nové letné posily Cristian Romero a Bryan Gil. Medzi náhradníkmi začínali Heung-Min Son, Dele Alli a Steven Bergwijn.