Tottenham v domácej odvete s prehľadom zdolal Pacos Ferreira

Tottenham v domácej odvete s prehľadom zdolal Pacos Ferreira

Spurs si po výhre 3:0 nad portugalským súperom zahrajú skupinovú fázu Európskej konferenčnej ligy.

Harry Kane pri svojom prvom štarte od začiatku zápasu v tejto sezóne dvakrát skóroval (v 9. a 34. minúte). Tretí presný zásah zaznamenal hosťujúci Antunes, ktorý si v 70. minúte strelil vlastný gól.

Kane mal na ruke kapitánsku pásku, keď iba pár hodín pred týmto duelom na sociálnej sieti definitívne ukončil špekulácie ohľadom jeho odchodu zo severného Londýna.

Od začiatku duelu dostali v domácom prostredí šancu aj nové letné posily Cristian Romero a Bryan Gil. Medzi náhradníkmi začínali Heung-Min Son, Dele Alli a Steven Bergwijn.

Zostava a hodnotenie hráčov Tottenhamu


Gollini 6, Romero 6.5, Dier 6, Davies 6, Doherty 6, Winks 6.5, Lo Celso 8.5, Sessegnon 6.5 (Hojbjerg 63, 6), Gil 8 (Bergwijn 72, 7), Moura 8 (Alli 84), Kane 9 (Son 72, 7)

„S Harrym sa vidím každý deň a nikomu nemusí nič dokazovať. Chce na ihrisku odviesť pre tím maximum,“ povedal manažér kohútov Nuno.

„Všetko čo sa stalo je už minulosťou, musíme sa pohnúť vpred a pozerať iba smerom dopredu. Dnes hral veľmi dobre, skóroval, dobre sa pohyboval s loptou i bez nej.“Zdieľanie článku

Komentáre