Prestupové novinky z Premier League: Romero, Lukaku, Fabinho, Nelson, Xhaka, Maddison, Rodriguez

Prestupové novinky z Premier League: Romero, Lukaku, Fabinho, Nelson, Xhaka, Maddison, Rodriguez

Aktuálne prestupové novinky z klubov anglickej Premier League.

Tottenham sa dohodol s Atalantou na prestupe obrancu Cristiana Romera. Spurs uhradia talianskemu klubu 50 miliónov eur a na bonusoch môže Atalanta získať ďalších 5 miliónov.

Chelsea neuspela s ponukou vo výške 100 miliónov eur za útočníka Romela Lukaka, ale klub zo západného Londýna sa chce dohodnúť s milánskym Interom a pripravuje ďalšiu vylepšenú ponuku.

Záložník Fabinho podpísal nový dlhodobý kontrakt s Liverpoolom. 27-ročný brazílsky reprezentant, ktorý za červených odohral 122 duelov, zostane na Anfielde až do leta 2026.

Crystal Palace má záujem o mladého útočníka Arsenalu Reissa Nelsona, ktorého chce získať formou hosťovania. Orly tiež sledujú dvojicu Arnaud Danjuma z Bournemouthu a Ademola Lookman z RB Leipzig.

Arsenal je blízko dohody so záložníkom Granitom Xhakom, ktorý by mal na Emirates podpísať nový kontrakt. 28-ročný hráč bol spájaný s prestupom do AS Rím, ale manažér Arteta s ním počíta smerom do budúcnosti.

Severolondýnsky klub má naďalej eminentný záujem o záložníka Jamesa Maddisona z Leicesteru. Opačným smerom by okrem financií mohol putovať niektorý z trojice mladíkov Joe Willock, Reiss Nelson alebo Eddie Nketiah.

Everton je pripravený pustiť z klubu záložníka Jamesa Rodrigueza. 30-ročný Kolumbijčan je najlepšie plateným hráčom v histórii klubu, ale na Merseyside sa výraznejšie nepresadil.

Záložník Jack Grealish, za ktorého ponúkol Manchester City Aston Ville čiastku 100 miliónov libier, sa zapojil do tréningového procesu Villans. Klub z Birminghamu zatiaľ na ponuku City nereagoval, ale očakáva sa, že ju prijme.

Southampton a West Ham monitorujú situáciu okolo kapitána rakúskej reprezentácie do 21 rokov Flaviusa Daniliuca z francúzskeho klubu OGC Nice.

Aston Villa by chcela získať na hosťovanie útočníka Chelsea Tammyho Abrahama a obrancu Manchesteru United Axela Tuanzebeho.

Nováčik z Norwichu chce získať 25-ročného záložníka Bournemouthu Philipa Billinga, ktorého transferová hodnota sa pohybuje na úrovni 10 miliónov eur.

Zdieľanie článku

Komentáre