West Ham získal Benrahmu na trvalý prestup, kladivárov posilní aj Lingard

West Ham získal Benrahmu na trvalý prestup, kladivárov posilní aj Lingard

Londýnsky klub posilní svoju ofenzívu o dvojicu krídelníkov - Saida Benrahmu z Brentfordu a Jesseho Lingarda z Manchesteru United.

Alžírčan Benrahma, ktorý v klube hosťoval už v prvej polovici sezóny, sa stal kladivárom za čiastku 20 miliónov libier plus bonusy vo výške 5 miliónov podľa výkonov hráča na novom pôsobisku.

Dres kladivárov si Benrahma doteraz obliekol v 14 dueloch vo všetkých súťažiach. Zaznamenal v nich 3 asistencie, gólovo sa ešte nepresadil.

Už čoskoro by na London Stadium mal doraziť aj krídelník diablov Jesse Lingard, o ktorého mali záujem aj Newcastle, West Bromwich a Sheffield United.

Lingard aktuálne na Old Trafford nehráva a 28-ročný hráč by mal výber Davida Moyesa posilniť formou hosťovania do konca sezóny za čiastku 1,5 milióna libier.

Moyes už Lingarda viedol počas jeho krátkeho pôsobenia na lavičke United a verí, že anglický reprezentant môže byť pre jeho tím prínosom.

Lingard hral v tejto sezóne iba v troch stretnutiach a potrebuje čo najrýchlejšie reštartovať svoju kariéru.

Moyes by chcel v januári získať ešte útočníka a zvažuje hosťovanie Hwang Hee-chana z nemeckého klubu RB Leipzig. 25-ročný Kórejčan sa v tejto sezóne v Bundeslige trápi, ale svojimi výkonmi zaujal v jeho predchádzajúcom klube Salzburgu.

Prečítajte si tiež


Zdieľanie článku

Komentáre