Menia sa termíny niektorých duelov v Premier League

Menia sa termíny niektorých duelov v Premier League

Vzhľadom na pretrvávajúce problémy s koronavírusom v kádri Villans, si Tottenham v stredu večer nezahrá duel s Aston Villou, ale s Fulhamom.

Bet Builder DOXXbet

Aston Villa už musela v zápase FA Cup-u proti Liverpoolu (1:4) postaviť iba hráčov do 18 a 23 rokov. Keďže situácia v klube sa nezlepšuje, tak zápas s tímom Joseho Mourinha bol odložený.

Vedenie Premier League už potvrdilo, že namiesto zápasu s Aston Villou si Spurs v rovnakom termíne zmerajú sily s Fulhamom. Tento duel sa mal pôvodne odohrať 30. decembra.

Táto zmena v harmonograme sa dotkne aj ďalších duelov. Zápas Fulhamu proti Chelsea bol presunutý z piatka na sobotu o 18:30 a zápas Aston Villy s Evertonom sa presúva zo soboty na nedeľu o 13:00.

„Vzhľadom na množstvo pozitívnych prípadov na COVID-19 v kádri Aston Villy sme museli upraviť harmonogram niektorých zápasov Premier League,“ uviedlo oficiálne vyhlásenie anglickej najvyššej súťaže.

Manažér Tottenhamu Jose Mourinho nedávno vyzval vedenie Premier League, aby "ukázalo vodcovstvo" a netrestalo Tottenham ďalšími odloženými zápasmi z dôvodu pandémie koronavírusu.

Portugalčan sa tiež vyjdaril, že je "absolútne nemožné", aby boli odložené ďalšie ligové zápasy Spurs a vyjadril sa, že kluby musia vedieť odohrať zápasy aj s minimálnym počtom 14 zdravých hráčov.

Nový termín zápasu medzi Tottenhamom a Aston Villou vo Villa Parku ešte nebol určený.

Zdieľanie článku

Komentáre