Aston Villa má problémy s koronavírusom, proti Liverpoolu zrejme nastúpi s juniormi

Aston Villa má problémy s koronavírusom, proti Liverpoolu zrejme nastúpi s juniormi

Villans sa pripravujú na zápas tretieho kola FA Cup-u proti Liverpoolu v zložitých podmienkach, keď v prvom tíme významne narástol počet prípadov s Covid-19. Definitívne rozhodnutie o tom, či sa vôbec zápas odohrá, padne v priebehu dnešného dňa.

Bet Builder DOXXbet

Manažér Villans Dean Smith, jeho realizačný tím a hráči prvého tímu sú aktuálne v karanténe. Zápas Anglického pohára s Liverpoolom sa má odohrať dnes o 20:45.

Ak zápas napokon dostane zelenú, tak Mark Delaney, tréner tímu do 23 rokov, je pripravený postaviť proti červeným svojich zverencov.

V pondelok bolo pozitívne testovaných na koronavírus viacero hráčov i zamestnancov klubu. Ešte väčší chaos nastal po štvrtku, kedy sa pri testovaní potvrdilo viacero ďalších prípadov.

Duel medzi Villans a Liverpoolom patrí medzi jeden z najatraktívnejších duelov tretieho kola FA Cup-u a zverenci Jurgena Kloppa ešte majú v živej pamäti debakel 2:7, ktorý s týmto súperom utŕžili 4. októbra v rámci Premier League.

Zatiaľ nie je jasné, či bude Aston Villa schopná odohrať ďalší domáci ligový duel s Tottenhamom, ktorý je naplánovaný na stredu 13. januára s dátumom výkopu 21:15.

Už teraz je jasné, že sa cez víkend neodohrá duel tretieho kola FA Cup-u medzi Southamptonom a Shrewsbury, keď treťoligista tiež bojuje s koronavírusom.

Problémy s vírusom hlási aj druholigové Derby County, ktoré však v pondelok zápas Anglického pohára na pôde Chorley odohrá s hráčmi z výberu do 18 a 23 rokov.

Aktualizácia 8.1.2021 09:30 - Zápas FA Cup-u medzi Liverpoolom a Aston Villou sa definitívne odohrá dnes o 20:45. Villans nastúpia s výberom hráčov do 18 a 23 rokov.

Zdieľanie článku

Komentáre