Giroud nastrielal španielskej Seville štyri góly

Giroud nastrielal španielskej Seville štyri góly

34-ročný Francúz vsietil na španielskej pôde štyri presné zásahy a zabezpečil svojmu tímu prvú priečku v skupine E. Veľa práce však ešte čaká na Manchester United, ktorý doma nestačil na parížsky Saint-Germain.

Bet Builder DOXXbet

Chelsea vyhrala v Lige majstrov štyri zápasy za sebou prvýkrát od sezóny 2011/12, kedy súťaž napokon aj vyhrala.

Giroud (34 rokov a 63 dní) sa stal jedným z najstarších hráčov, ktorý dokázal streliť hat-trick v zápase UEFA Champions League či Európskeho pohára majstrov. Ferenc Puskás (38 rokov a 173 dní) strelil tri góly za Real Madrid proti Feyenoordu ešte v septembri 1965.


Manchester United na domácom Old Trafford prehral s francúzskym majstrom 1:3, keď jediný presný zásah diablov zaznamenal Rashford. Za hostí dvakrát skóroval Neymar a jeden presný zásah pridal Marquinhos. V 70. minúte zápasu videl červenú kartu Fred.

Manchester United v tejto sezóne na domácom ihrisku prehral už štyri zápasy vo všetkých súťažiach. V minulej sezóne v 28 stretnutiach na Old Trafford prehral iba trikrát.

Rashford strelil v tejto sezóne Ligy majstrov šesť gólov, pričom v 2017/18 a 2018/19 (18 odohraných duelov) zaznamenal dohromady päť presných zásahov.

V poslednom zápase skupiny H musia diabli na pôde Lipska získať minimálne bod, aby si zahrali v osemfinále súťaže.

Zdieľanie článku

Komentáre