West Ham získal obrancu Watfordu Craiga Dawsona

West Ham získal obrancu Watfordu Craiga Dawsona

Skúsený stredný obranca posilnil kladivárov formou hosťovania do konca sezóny.

DOxxbet kasino attila vegh

30-ročný hráč, ktorý sa v lete 2021 môže stať kladivárom natrvalo, by mal vyriešiť problémy Davida Moyesa v strede obrannej formácie.

Dawson v minulej sezóne odohral v drese sršňov 29 zápasov v Premier League, ale Watford napokon zostúpil do Championship.

Aktuálne pod vedením Vladimira Ivica stratil na Vicarage Road miesto v základnej zostave, keď do klubu prišla dvojica nových posíl Francisco Sierralta a William Troost-Ekong.

Dawson, ktorý môže v novom drese debutovať už v nedeľu v ligovom zápase proti Tottenhamu, povedal: „Som spokojný, že som tu a naozaj sa teším na návrat do Premier League a prácu s manažérom a novými spoluhráčmi.“

„Je tu viacero skúsených hráčov a West Ham je veľký klub s krásnym štadiónom. Verím, že čoskoro sa na London Stadium vrátia aj fanúšikovia.“

Obranca väčšinu svojej kariéry strávil vo West Bromwichi, za ktorý odohral 225 duelov s bilanciou 15 gólov a 12 asistencií. Anglicko reprezentoval na úrovni do 21 rokov a jeden zápas odohral na LOH v Londýne 2012.

Manažér Moyes chcel minulý týždeň do svojho kádra priviesť Fikaya Tomoriho z Chelsea, aktuálne je však spokojný aspoň s príchodom Dawsona.

„Nie je žiadnym tajomstvo, že sme potrebovali posilniť obranu. Príležitosť získať Craiga na hosťovanie sme chceli využiť. Je to dobrá posila a teším sa na prácu s ním.“

Včera sme vás informovali, že West Ham sa dohodol s Brentfordom na príchode útočníka Saida Benrahmu za čiastku okolo 30 miliónov libier. West Ham sa však ešte musí dohodnúť na podmienkach kontraktu so samotným hráčom.

West Ham sa tiež pokúšal získať útočníka Bournemouthu Josha Kinga, ale prvá ponuka vo výške 13 miliónov libier bola zo strany čerešničiek zamietnutá.

Zdieľanie článku

Komentáre