Ousmane Dembele: Manchester United rokuje s Barcelonou o hosťovaní hráča na Old Trafford

Ousmane Dembele: Manchester United rokuje s Barcelonou o hosťovaní hráča na Old Trafford

Manchester United rokuje s katalánskym veľkoklubom ohľadom možnosti ročného hosťovania Dembeleho na Old Trafford.

Bet Builder DOXXbet

Diabli stále veria, že do konca tohto transferového okna sa im podarí získať kvalitného krídelníka. Ich prvou alternatívou je stále príchod Sancha, ale ak sa im to napokon nepodarí, tak chcú na Old Trafford priviesť Dembeleho formou hosťovania do konca sezóny.

Včera diabli neuspeli s prvou oficiálnou ponukou za Jadona Sancha vo výške 100 miliónov eur, ktorú Borussia Dortmund odmietla.

23-ročný Dembele prišiel do Barcelony v auguste 2017 za klubový rekord 105 miliónov eur. Za tri sezóny v Španielsku získal dva tituly v La Lige a v Copa del Rey, ale pre viacero zranení si zahral iba v 75 zápasoch vo všetkých súťažiach.

Ak sa United podarí získať krídelníka, tak sa zrejme dvere z klubu otvoria pre Daniela Jamesa, ktorý v tejto sezóne odohral iba 45 minút.

O 22-ročného hráča sa minulý týždeň zaujímal Leeds, ktorý ho chcel získať na hosťovanie. James chce zabojovať o miesto v zostave na Old Trafford, ale jeho ďalšie pôsobenie v klube je otázne.

Steve McClaren, bývalý asistent manažéra diablov, sa pre Sky Sports News vyjadril, že Dembele by bol pre diablov ideálnou dočasnou náhradou, ak Sancho v lete do klubu neprestúpi.

Myslí si však, že United potrebuje posilniť aj iné posty. „Potrebujú stredného útočníka, potrebujú stredného obrancu a potrebujú ľavého obrancu. To sú podľa mňa priority.“

„Hráča ako Sancho však nemôžete získať každý deň. Je to unikátny typ hráča, presne pre klub ako je Manchester United. Dortmund chce za hráča o 20 miliónov libier viac, tak poďme do toho. Bola by to veľká posila smerom do budúcnosti.“

„Ak však Sancho napokon toto leto na Old Trafford neprestúpi, tak Dembele bude dobrou dočasnou alternatívou,“ dodal McClaren.

Zdieľanie článku

Komentáre