Tottenham rokuje s Interom Miláno o prestupe Škriniara

Tottenham rokuje s Interom Miláno o prestupe Škriniara

Klub Serie A požaduje za 25-ročného slovenského reprezentačného obrancu 60 miliónov eur, Spurs si ho cenia maximálne na polovičnú čiastku.

DOxxbet kasino attila vegh

Portál Sky Sports uviedol, že technický riaditeľ klubu zo severného Londýna Steve Hitchen bol v stredu v Miláne, aby rokoval s milánskym klubom.

Tottenham už toto leto do kádra priviedol dvoch hráčov do obrannej formácie. Matt Doherty prišiel z Wolves a Sergio Reguilon z Realu Madrid.

Záujem Tottenhamu o Slováka potvrdil aj taliansky žurnalista Fabrizio Romano, ktorý na sociálnej sieti Twitter uviedol: „Tottenham otvoril s Interom rokovania ohľadom prestupu Milana Škriniara. Je to jeden z favoritov Joseho Mourinha na post stredného obrancu. Inter žiada za hráča 60 miliónov eur.“

Romano zároveň vylúčil možnosť, že by opačným smerom putoval záložník kohútov Tanguy Ndombele, ktorému sa od príchodu k Spurs v lete 2019 nie veľmi darilo.

Škriniar prišiel do Interu v júli 2017 za 34 miliónov eur a celkovo v jeho drese odohral 128 zápasov vo všetkých súťažiach.

Zároveň je slovenským reprezentantom a v drese národného tímu si zahral v 31 stretnutiach.

Každý klub pod vedením Joseho Mourinha stavia hlavne na pevnej defenzíve. V Tottenhame sa však portugalský manažér s obrannou formáciou trápi od novembra 2019, kedy na manažérskej pozícii nahradil Mauricia Pochettina.

Minulý mesiac sa Škriniar vyjadril, že Inter si ho chce ponechať vo svojom kádri. „Prečo by som odchádzal z Interu? Nemám o tom žiadne informácie. Stále mám s Interom platný kontrakt na ďalšie tri roky.“

Faktom však zostáva, že v posledných zápasoch talianskeho klubu stratil dôveru manažéra Conteho a nezahral si ani vo finále Európskej ligy.

Zdieľanie článku

Komentáre