Tottenham rokuje s Realom Madrid ohľadom dvojice Gareth Bale a Sergio Reguilon

Tottenham rokuje s Realom Madrid ohľadom dvojice Gareth Bale a Sergio Reguilon

Bale by sa mohol vrátiť do svojho bývalého klubu na hosťovanie. Spurs majú záujem aj ľavého obrancu Sergia Reguilona.

Garetha Balea by sme opäť mohli vidieť v drese Spurs, v ktorom odohral v rokoch 2007 až 2013 šesť sezón.

Samotný hráč je naklonený návratu do anglickej Premier League a Tottenham aktuálne rokuje so španielskym veľkoklubom.

O hráča by však mohol mať záujem aj Manchester United, ktorému sa napokon zrejme nepodarí získať Jadona Sancha.

Návrat 31-ročného Balea na anglické trávniky je aktuálne veľmi reálnou možnosťou.

„Gareth stále miluje Spurs a je to miesto, kde by chcel aktuálne byť,“ povedal hráčov agent Jonathan Barnett pre BBC.

Tottenham sa tiež zaujíma o obrancu bieleho baletu Sergia Reguilona, ale aj útočníka nemeckého Eintrachtu Frankfurt Bas Dosta.

O ľavého obrancu Reguilona sa tiež zaujíma Manchester United, ale Spurs už spravili ponuku 30 miliónov eur a sú favoritom na jeho získanie. Súhlasia totiž, aby v kontrakte obrancu bola zahrnutá klauzula na možnosť spätného odkúpenia hráča Realom, s ktorou mali diabli problém.

23-ročný Reguilón bol naklonený prestupu do United, ale aktuálne je pripravený rokovať so Spurs ohľadom kontraktu do leta 2025.

Jose Mourinho sa po otváracom zápase sezóny proti Evertonu, v ktorom kohúti prehrali 0:1, vyjadril, že "potrebuje posilniť ofenzívu".

„Myslím si, že návrat Balea do Tottenhamu je reálnou možnosťou. Dokážu však Spurs zaplatiť jeho mzdu? Ak by aj Real hradil polovicu jeho mzdy, tak Spurs musia 31-ročnému hráčovi stále zaplatiť 250 až 300 tisíc libier týždenne,“ povedal reportér Sky Sports Kaveh Solhekol.

„Baleov dres sa už nepredáva v klubových obchodoch a jeho fotografie už nie sú súčasťou klubových príspevkov v sociálnych médiách. V tejto chvíli hráč s klubom netrénuje. Počas reprezentačnej prestávky si poranil koleno a aktuálne trénuje sám v telocvični v Madride.“

„Real už vyslal jednoznačný odkaz - Bale už v budúcnosti v klube nemá miesto. Španieli sa ho chcú zbaviť, veď jeho mzda sa pohybuje na úrovni 500 až 600 tisíc libier týždenne,“ dodal Solhekol.

Zdieľanie článku

Komentáre