Prestupové špekulácie z Premier League (8.9.2020)

Prestupové špekulácie z Premier League (8.9.2020)

Aktuálne prestupové špekulácie z najvyššej anglickej súťaže podľa britských periodík.

Odchod Wijnalduma z Liverpoolu do Barcelony je údajne na spadnutie, potvrdil hráčov agent. Červení za záložníka požadujú čiastku 15 miliónov libier. Holanďan má na Anfielde platný kontrakt ešte na jednu sezónu. (Daily Star)

Messi katalánsku Barcelonu toto leto neopustí a Manchester City tak svoju pozornosť opäť zameral na získanie 29-ročného stredného obrancu Neapola Kalidoua Koulibalyho. Prípadnými alternatívami sú 27-ročný brazílsky obranca Sevilly Diego Carlos a 25-ročný uruguajský obranca Atlética Madrid Jose Gimenez. (Sky Sports)

Chelsea by mala už čoskoro skompletizovať príchod ďalšej letnej posily. Na odporúčanie Petra Čecha by do klubu mal prísť 28-ročný gólman francúzskeho Rennes Edouard Mendy. Mendy od augusta 2019 odchytal v drese Rennes 34 duelov vo všetkých súťažiach. (Daily Telegraph)

Manchester United by mohol získať 21-ročného stredného obrancu Dayota Upamecana z RB Leipzig počas budúceho leta. Uvoľňovacia klauzula hráča vo výške 38 miliónov libier sa aktivuje v júni 2021. (Star on Sunday)

Jose Mourinho zvažuje ponuku za 25-ročného záložníka Watfordu Willa Hughesa. Portugalčanovi sa veľmi páči univerzalita záložníka, ktorý vie zahrať naprieč celou záložnou formáciou. Jeho transferová hodnota sa pohybuje na úrovni 13 miliónov libier. (Sunday Mirror)

Aston Villa spravila ponuku vo výške 16 miliónov libier za 28-ročného útočníka Joshuu Kinga z Bournemouthu. Villans majú tiež záujem o Rhiana Brewstera z Liverpoolu, ktorého by červení mohli pustiť za 20 miliónov libier. O 20-ročného útočníka sa však zaujíma aj Sheffield United a Crystal Palace. (Daily Telegraph)

Wolves majú záujem o ďalšieho mladíka z portugalského Porta. 20-ročný ofenzívny záložník Vítor Ferreira by mohol do klubu prísť na ročné hosťovanie s opciou na trvalý prestup. Transferová čiastka za hráča sa pohybuje na úrovni 20 miliónov eur. (Sky Sports)

West Ham má záujem o 27-ročného stredného obrancu Burnley Jamesa Tarkowskeho. Burnley však za svoju oporu požaduje až 50 miliónov libier, kým kladivári sú ochotní vyplatiť polovičnú čiastku. (Sky Sports)

Leicester City má záujem o mladého obrancu St Etienne Wesleyho Fofanu. Nechce však za 19-ročného hráča uhradiť čiastku 27 miliónov libier, ktorú požaduje francúzsky klub. (Daily Mail)

Ak Crystal Palace počas leta stratí svoj klenot Wilfrieda Zahu, siahne po bývalom krídelníkovi Chelsea. Jeremie Boga by na Selhurst Park mohol prísť z talianskeho Sassuola za čiastku okolo 30 miliónov libier. (Sky Sports)

Arsenal by mohol získať 27-ročného záložníka Atlética Madrid Thomasa Parteyho. Španielsky klub totiž potrebuje financie na prestup 23-ročného záložníka Marca Rocu z Espanyolu. (Marca)

Prečítajte si tiež


Zdieľanie článku

Komentáre