Everton získal tri výrazné posily do záložnej formácie

Everton získal tri výrazné posily do záložnej formácie

Karamelky sa posilnia o trojicu Abdoulaye Doucoure z Watfordu, Allan z Neapola a James Rodriguez z Realu Madrid. Carlo Ancelotti tak výrazne prebuduje svoju stredovú formáciu.

DOxxbet kasino attila vegh

27-ročný stredný záložník Doucoure prestupuje do modrej časti Liverpoolu za čiastku 25 miliónov libier plus bonusy.

Sršne za francúzskeho záložníka pôvodne žiadali 35 miliónov libier, ale po vypadnutí do Championship sa napokon museli uspokojiť aj s nižšou prestupovou čiastkou.

Doucoure prišiel do Watfordu vo februári 2016 z Rennes a v drese sršňov odohral 141 zápasov vo všetkých súťažiach s bilanciou 17 gólov a 12 asistencií.

Do Anglicka už priletela aj dvojica Allan a Rodriguez, ktorá sa podrobí lekárskej prehliadke.29-ročný defenzívny záložník Allan prichádza na Goodison Park z Neapola za čiastku 25 miliónov eur plus bonusy.

Brazílsky reprezentant posilnil Neapol v júli 2015 a v talianskom klube odohral 212 duelov, v ktorých zaznamenal 11 gólov a 16 asistencií.

Rovnako starý kolumbijský reprezentant James Rodriguez by mal karamelky posilniť za čiastku okolo 30 miliónov eur.

Kolumbijčan prišiel do španielskeho veľkoklubu v júli 2014 z francúzskeho AS Monaco za čiastku 75 miliónov eur. Výraznejšie sa však nepresadil a dva roky hosťoval v mníchovskom Bayerne.

Za šesť rokov odohral v drese Realu 125 zápasov vo všetkých súťažiach s bilanciou 37 gólov a 42 asistencií.

Rodriguez si už pod vedením aktuálneho manažéra karameliek Carla Ancelottiho zahral v Reale i v Bayerne. Skúsený taliansky manažér spolupracoval aj s Allanom počas jeho pôsobenia v Neapole.

Zdieľanie článku

Komentáre