Prestupové novinky a špekulácie z anglickej Premier League (2.9.2020)

Prestupové novinky a špekulácie z anglickej Premier League (2.9.2020)

Prestupy, hosťovania, nové kontrakty a špekulácie z anglickej Premier League.

DOxxbet kasino attila vegh

Everton sa posilní o dvojicu hráčov Allan a James Rodriguez. 28-ročný brazílsky stredný záložník príde z talianskeho Neapola (24,3 milióna libier) a 29-ročný ofenzívny záložník zo španielskeho Realu Madrid (27 miliónov libier).

Dani Ceballos sa zrejme vráti do londýnskeho Arsenalu. Na Emirates Stadium by mal prísť z Realu Madrid na ďalšie hosťovanie.

Henrikh Mkhitaryan rozviazal kontrakt s Arsenalom a ako voľný hráč posilnil rímsky AS, v ktorom hosťoval už v minulej sezóne.

West Ham má záujem o 28-ročného ofenzívneho záložníka Maria Gotzeho, ktorý je aktuálne voľným hráčom. O bývalého hráča Dortmundu sa zaujíma aj AS Rím a AS Monaco.

Fulham má záujem o krídelníka Lyonu Bertranda Traoreho. Francúzsky klub je pripravený pustiť 24-ročného hráča do iného klubu. Transferová hodnota hráča sa pohybuje na úrovni 10 miliónov eur. Situáciu okolo krídelníka monitorujú aj Newcastle, Leicester, Everton či Crystal Palace.

Nováčik Premier League sa tiež posilnil o dvojicu hráčov Southamptonu. Záložník Mario Lemina prichádza k chalupárom na ročné hosťovanie a záložník Harrison Reed na trvalý prestup za čiastku 6 miliónov libier.

West Brom rokuje s Huddersfieldom ohľadom prestupu 22-ročného útočníka Karlana Granta, ktorý v minulej sezóne Championship strelil 19 gólov.

Albion je tiež blízko získania 25-ročného ofenzívneho záložníka Benficy Filipa Krovinovica, ktorý by na Hawthorns mal prísť na ročné hosťovanie s výhľadom na trvalý prestup.

Leicester City rokuje s talianskou Atalantou ohľadom príchodu belgického reprezentanta Timothyho Castagneho, ktorý by mal na kraji obrany nahradiť Bena Chilwella. Líšky tiež monitorujú situáciu okolo Nicolasa Tagliafica z Ajaxu a Castagneho spoluhráča Robina Gosensa.

Newcastle sa podľa Daily Telegraph dohodol na kontrakte s bývalým hráčom Bournemouthu Ryanom Fraserom, ktorý je aktuálne voľným hráčom.

Straky zároveň bojujú s Aston Villou o získanie ďalšieho hráča Bournemouthu útočníka Calluma Wilsona.

Skúsený 36-ročný útočník Brightonu Glenn Murray odišiel na ročné hosťovanie do druholigového Watfordu.

Brighton si zabezpečil služby mladého obrancu Bena Whitea, s ktorým čajky podpísali nový štvorročný kontrakt. O hráča mal eminentný záujem Leeds, v ktorom stredný obranca v minulej sezóne hosťoval.

Leeds United si však zabezpečil služby obrancu Robina Kocha z nemeckého klubu SC Freiburg. Hráč podpísal s bielymi štvorročný kontrakt. Nováčik vyplatil za 24-ročného obrancu čiastku 13 miliónov libier.

Prečítajte si tiež


Zdieľanie článku

Komentáre