Prestupové novinky a špekulácie z anglickej Premier League (19.8.2020)

Prestupové novinky a špekulácie z anglickej Premier League (19.8.2020)

Prestupy, hosťovania, nové kontrakty a špekulácie z anglickej Premier League.

DOxxbet kasino attila vegh

Leeds a Brighton majú záujem o 22-ročného argentínskeho útočníka Stuttgartu Nicolása Gonzáleza, ktorého transferová hodnota sa pohybuje na úrovni 15 miliónov libier. González, ktorý už trikrát reprezentoval Argentínu na seniorskej úrovni, skóroval v minulej sezóne v druhej najvyššej nemeckej súťaži 14-krát. O hráča sa zaujímajú aj Borussia Dortmund a oba milánske kluby.

Arsenal a francúzsky Lille sa dohodli na prestupovej čiastke za 22-ročného brazílskeho obrancu Gabriela Magalhaesa. Tá sa pohybuje na úrovni 22 miliónov libier. S ponukou za hráča však prišiel aj taliansky Neapol, ktorý hľadá náhradu za Koulibalyho. Gabriel sa tak musí rozhodnúť, či chce posilniť káder tímu zo severného Londýna. Gabriel odohral 24 z 28 ligových zápasov v skrátenej sezóne Ligue 1.

Chelsea znova otvorila rokovania s Leverkusenom ohľadom prestupu 21-ročného Kaia Havertza do západolondýnskeho klubu. Za hráča ponúka 65 miliónov eur plus 15 miliónov eur v bonusoch podľa výkonov hráča. Nemecký klub však nechce poľaviť zo svojich požiadaviek a za prestup hráča do iného klubu požaduje čiastku okolo 100 miliónov eur.

Frank Lampard sa nevzdal ani myšlienky získať 23-ročného ľavého obrancu Leicesteru Bena Chilwella. Anglický reprezentant, ktorý má platný kontrakt s líškami do leta 2024, by modrých vyšiel na čiastku okolo 80 miliónov libier. Klub by po príchode Chilwella zrejme z kádra uvoľnil dvojicu Marcos Alonso a Emerson Palmieri.

Southampton rokuje s nemeckým Schalke ohľadom príchodu záložníka Westona McKennieho za čiastku okolo 20 miliónov libier. Svätci chcú posilniť svoj stred poľa po odchode bývalého kapitána Pierre-Emile Hojbjerga do Tottenhamu. Samotný hráč, ktorý v drese Schalke odohral 91 duelov, je naklonený odchodu do klubu z anglickej Premier League.

Vedenie Neapola je presvedčené, že Manchester City chce získať 29-ročného senegalského stredného obrancu Kalidoua Koulibalyho. Prezident talianskeho klubu Aurelio De Laurentiis si hráča cení na čiastku 80 miliónov eur. Belasí chcú posilniť stred defenzívy aj napriek tomu, že do klubu už prišiel aj Nathan Aké z Bournemouthu.

Crystal Palace zrejme v lete stratí svoju hviezdu Wilfrieda Zahu. O hráča je veľký záujem a medzi záujemcami o jeho služby je aj trojica klubov PSG, Dortmund a Monaco. Nahradiť Zahu v kádri orlov nebude jednoduché a spomínajú sa mená ako Ebere Eze z QPR, Said Benrahma a Ollie Watkins z Brentfordu či Ryan Fraser, ktorému skončil kontrakt v Bournemouthe a aktuálne je voľným hráčom.

Manchester United zrejme napokon nezíska Jadona Sancha z Dortmundu a tak svoju pozornosť údajne zameral na oveľa lacnejšiu alternatívu v podobe príchodu 23-ročného waleského záložníka Bournemouthu Davida Brooksa, ktorého transferová hodnota sa pohybuje na úrovni 20 miliónov eur. Brooks v drese čerešničiek odohral 42 duelov vo všetkých súťažiach s bilanciou 8 gólov a 5 asistencií.

Prečítajte si tiež


Zdieľanie článku

Komentáre