Arsenal je blízko získania Williana, Aubameyang pred podpisom nového kontraktu

Arsenal je blízko získania Williana, Aubameyang pred podpisom nového kontraktu

O Williana sa zaujíma aj FC Barcelona a americký klub Inter Miami, najväčším favoritom na získanie 32-ročného hráča je však londýnsky Arsenal. Kanonieri si zrejme v kádri udržia aj Aubameyanga.

DOxxbet kasino attila vegh

Kanonieri totiž ponúkli skúsenému hráčovi trojročný kontrakt, čo bola jedna z podmienok Brazílčana. Na Emirates by tak zostal až do veku 35 rokov.

Brazílčanovi sa tiež pozdáva projekt Mikela Artetu a svoju rolu pri príchode záložníka môže zohrať aj jeho krajan - technický riaditeľ Arsenalu Edu.

Z Williana sa stal po skončení sezóny voľný hráč a na Emirates by tak prišiel úplne zadarmo. Lampard si chcel hráča ponechať na Stamford Bridge, ale modrí odmietli záložníkovi ponúknuť dlhší ako dvojročný kontrakt.

Willian odohral v tejto sezóne v drese modrých 47 zápasov vo všetkých súťažiach a po reštarte sa prezentoval v dobrej forme. Sezónu napokon ukončil s bilanciou 11 gólov a 9 asistencií.

Hlavnou letnou prioritou Arsenalu je podpísanie nového kontraktu s hviezdnym útočníkom Pierre-Emerick Aubameyangom, ktorému aktuálny kontrakt končí už v lete 2021.

Podľa portálu Sky Sports by 31-ročný reprezentant Gabonu mohol predĺžiť kontrakt s kanoniermi už čoskoro.

Aubameyang je absolútne kľúčovým hráčom Artetovho výberu, v 85 zápasoch Premier League nastrielal súperom až 54 gólov.


Zdieľanie článku

Komentáre