Norwich odmietol ponuku Liverpoolu za Jamala Lewisa

Norwich odmietol ponuku Liverpoolu za Jamala Lewisa

Liverpool ponúkol za mladého obrancu kanárikov čiastku 10 miliónov libier. Červení hľadajú posilu na ľavú stranu obrany a práve Lewis by mal v budúcnosti kryť chrbát Andymu Robertsonovi.

DOxxbet kasino attila vegh

Norwich však nebol spokojný s ponúkanou čiastkou, keď 22-ročného severoírskeho reprezentanta si cení na 20 miliónov libier.

Napriek vypadnutiu z Premier League kanáriky nie sú pod tlakom a nemusia predávať svojich najlepších hráčov.

Očakáva sa, že v ďalšej ponuke by vedenie červených mohlo do obchodu zahrnúť 19-ročného obrancu Yassera Larouciho.

Vznikla by tak podobná situácia ako v roku 2017, kedy na Anfield prišiel Andy Robertson a opačným smerom putoval Kevin Stewart.

Lewis v minulej sezóne odohral v drese Norwichu 28 zápasov v Premier League, na Anfielde by však miesto v zostave nemal zaručené. Obranca tak musí počítať s tým, že minimálne v prvej sezóne veľa hracieho času nedostane.

Záujem je aj o ďalších hráčov Norwichu. Maxa Aaronsa sleduje mníchovský Bayern a Ben Godfrey by mohol odísť do milánskeho AC alebo nemeckého Bayeru Leverkusen.

Liverpool vyvíjal v posledných dvoch transferových oknách minimálnu aktivitu. Získal iba mladíkov Harveyho Elliotta a Sep van den Berga, náhradného brankára Adriana a v januári záložníka Takumiho Minamina.

Zálohu na ľavú stranu obrany však Klopp rieši už dlhší čas a po odchodoch Dejana Lovrena a Adama Lallanu zrejme počas tohto leta bude hľadať aj ďalšie prípadné posily.


Zdieľanie článku

Komentáre