Prestupové novinky a špekulácie z anglickej Premier League (5.8.2020)

Prestupové novinky a špekulácie z anglickej Premier League (5.8.2020)

Prestupy, hosťovania, nové kontrakty a špekulácie z anglickej Premier League.

DOxxbet kasino attila vegh

Manchester United má stále eminentný záujem o krídelníka Borussie Dortmund Jadona Sancha, ale hráča nebude kupovať za každú cenu.

Nemecký klub požaduje 120 miliónov eur, čo anglický klub považuje po pandémii koronavírusu za nerealistickú čiastku. Nemci pritom hráča získali pred troma rokmi z Manchesteru City iba za 7,2 milióna libier.

Sancho v pondelok trénoval so svojimi aktuálnymi spoluhráčmi, vrátane Judea Bellinghama, ktorého nemecký klub získal z Birminghamu.

Káder Manchesteru United opustil 19-ročný záložník Angel Gomes, ktorý podpísal kontrakt s francúzskym Lille. Mladík odmietol podpísať nový kontrakt na Old Trafford a po prestupe do Francúzska okamžite odišiel na hosťovanie do portugalského klubu Boavista.

Diabli si však dokázali zazmluvniť iného mladíka, 19-ročného ľavého obrancu Brandona Williamsa, ktorý podpísal s klubom nový kontrakt až do leta 2024 s opciou na ďalší rok.

Zdá sa, že káder United by už čoskoro mohol opustiť aj Alexis Sanchez, ktorý hosťoval v Interi Miláno. Taliansky klub by číľskeho hráča chcel získať na trvalý prestup s ročnou mzdou 6,3 milióna libier.

Liverpool má záujem o 22-ročného Jamala Lewisa z Norwichu, ktorý by bol konkurenciou pre Andyho Robertsona na ľavej strane obrany.

Červení by hráča chceli získať za čiastku okolo 10 miliónov libier. Norwich sa zasa zaujíma o mladíka Yassera Larouciho, ktorý by mohol ísť opačným smerom.

Veľa bude záležať aj na tom, ako sa k situácii postaví samotný Jamal Lewis. V Norwichi má totiž isté miesto v základnej zostave a na Anfielde by bol iba dvojkou za Robertsonom.

Tottenham zrejme čoskoro získa prvú letnú posilu. Spurs sa dohodli so Southamptonom na prestupe záložníka Pierre-Emile Hojbjerga za čiastku 15 miliónov libier. Opačným smerom by mal ísť obranca Kyle Walker-Peters, za ktorého svätci uhradia 12 miliónov libier.

Willian je na odchode z kádra londýnskej Chelsea, ktorá mu ponúkla dvojročné predĺženie kontraktu. Hráč však požaduje kontrakt minimálne na tri roky. V hre je údajne odchod brazílskeho hráča do Arsenalu, kam by prišiel zadarmo ako voľný hráč.

Crystal Palace je pripravený pustiť z kádra Wilfrieda Zahu za čiastku minimálne 30 miliónov libier.

Zaha chcel Selhurst Park opustiť už minulé leto, napokon v klube zostal ďalších 12 mesiacov. O krídelníka sa zaujíma Everton, Arsenal a Chelsea.

O ľavého obrancu Realu Madrid Sergia Reguilona sa zaujíma dvojica klubov z Premier League - Everton a Chelsea. Minulý týždeň karamelky ponúkli za produkt akadémie Realu čiastku 18 miliónov libier.

Chelsea pôvodne chcela získať Bena Chilwella z Leicesteru, ale nechce za hráča zaplatiť čiastku 80 miliónov libier, ktorú líšky za jeho služby požadujú.

Leicester má záujem mladíka Barcelony Francisca Trincaa. Tím Brendana Rodgersa by chcel 20-ročného útočníka získať na dvojročné hosťovanie s možnosťou trvalého prestupu za čiastku 45 miliónov libier.

Zdieľanie článku

Komentáre