Prestupové novinky z anglickej Premier League (24.6.2020)

Prestupové novinky z anglickej Premier League (24.6.2020)

Prestupy, hosťovania a nové kontrakty hráčov z anglickej Premier League.

DOxxbet kasino attila vegh

Londýnska Chelsea potvrdila, že podpísala krátkodobé kontrakty s dvojicou Willian a Pedro do konca aktuálnej sezóny. Potom sa z oboch záložníkov stanú voľní hráči. Klub ešte rokuje s Willianom o prípadnom ďalšom predĺžení kontraktu, Pedro sa už dohodol na prestupe do rímskeho AS.

Scott McTominay podpísal s Manchesterom United nový kontrakt až do leta 2025 s opciou na ďalšiu sezónu.

Francúzske Nice získalo záložníka Evertonu Morgana Schneiderlina za čiastku 2,23 milióna eur.

Leroy Sane odmietol podpísať nový kontrakt s Manchesterom City a v lete tak má otvorené dvere k prestupu do iného klubu, potvrdil manažér belasých Pep Guardiola.

Tottenham podpísal krátkodobé kontrakty s dvojicou hráčov Jan Vertonghen a Michel Vorm. Tie sú platné do konca aktuálnej sezóny.

Arsenal predĺžil kontrakt o ďalší rok s obrancom Davidom Luizom a hosťovania obrancov Marího a Soaresa zmenil na trvalé prestupy. Záložník Ceballos predĺžil kontrakt s kanoniermi do konca aktuálnej sezóny. Viac tu.

Ryan Fraser už neodohrá za Bournemouth žiaden zápas. Manažér čerešničiek Eddie Howe potvrdil, že škótsky reprezentant odíde z klubu 1. júla ako voľný hráč.

Juventus sa s Barcelonou dohodol na prestupe Arthura do talianskeho klubu za čiastku 80 miliónov eur. Maurizio Sarri chce okolo 23-ročného hráča postaviť svoju zálohu a nemá tak už viac záujem o Jorginha, ktorý bol pilierom jeho záložnej formácie v Neapole i v Chelsea.

Dries Mertens ukončil špekulácie ohľadom prestupu do Chelsea a podpísal s Neapolom nový kontrakt.

Kapitánom Southamptonu už nie je Pierre-Emile Hojbjerg, ktorý sa vyjadril, že chce z klubu odísť. Kapitánsku pásku do konca sezóny získal James Ward-Prowse. Nový dvojročný kontrakt so svätcami podpísal útočník Shane Long a ďalšie štyri sezóny v klube zostane aj manažér Ralph Hasenhuttl.

David McGoldrick podpísal nový kontrakt so Sheffieldom United a v klube zostane minimálne do leta 2022. Nové kontrakty s Blades podpísali aj kapitán Billy Sharp (leto 2022) a asistent kapitána Oliver Norwood (leto 2023).

Gólman Ben Foster podpísal nový dvojročný kontrakt s Watfordom.

Middlesbrough vyhodil manažéra Jonathana Woodgatea a ako jeho náhradu najal Neila Warnocka.


Zdieľanie článku

Komentáre