Chelsea a Juventus začali rokovania ohľadom výmeny Pjanica a Jorginha

Chelsea a Juventus začali rokovania ohľadom výmeny Pjanica a Jorginha

Manažér starej dámy Maurizio Sarri by chcel mať v kádri záložníka Jorginha, ktorého viedol už v Neapole i v londýnskej Chelsea.

Bet Builder DOXXbet

Juventus a Chelsea začali rokovať o možnej letnej výmene 30-ročného Miralema Pjanica a 28-ročného Jorginha. Maurizio Sarri je pripravený oželieť služby Pjanica, aby do kádra Juve získal talianskeho reprezentanta.

Klub Serie A už diskutoval o prípadnom odchode reprezentanta Bosny a Hercegoviny s Barcelonou. 30-ročný Pjanic, ktorý je v Juventuse od roku 2016, mohol skončiť v španielskom veľkoklube výmenou za záložníka Arthura, ale Brazílčan sa rozhodol zostať v Katalánsku. Veľkým obdivovateľom Pjanica je aj technický riaditeľ Saint-Germain Leonardo.

Arthurovo rozhodnutie znamená, že Juventus začal rokovať s londýnskou Chelsea, ktorá sa tak musí rozhodnúť, či Jorginha pustí. Záložník prišiel do klubu pred dvoma rokmi, v rovnakom prestupovom období ako Sarri. Po zložitej prvej sezóne sa z neho stal jeden z najlepších hráčov kádra modrých.

Paradoxne jeho forma začala rásť po odchode Sarriho do Juventusu a príchode Franka Lamparda. Predtým hral 28-ročný Jorginho pod vedením Sarriho v talianskom Neapole.

Pjanic má platný kontrakt s Juve do leta 2023, ale zatiaľ Sarriho nedokázal presvedčiť, že patrí medzi kľúčových hráčov talianskeho tímu.


Zdieľanie článku

Komentáre