Dúbravka podpísal s Newcastle nový šesťročný kontrakt

Slovenský reprezentačný brankár zostane na St. James' Park až do 30. júna 2025.

Dúbravka podpísal s Newcastle nový šesťročný kontrakt

Dúbravka prišiel ku strakám v januári 2017 z pražskej Sparty na hosťovanie. Na konci sezóny natrvalo prestúpil do klubu zo severného Anglicka za 4 milióny eur.

V drese strák debutoval vo februári 2017 pri výhre 1:0 nad Manchesterom United a odvtedy je jednoznačnou jednotkou v bráne Magpies.

Od svojho príchodu odchytal každý jeden duel v Premier League a v 59 odohraných zápasoch si až 17-krát udržal čistý štít. V roku 2018 získal individuálne ocenenie North East Football Writers' Association Player of the Year.

„Je to skvelý pocit,“ povedal 30-ročný gólman pre NUFC TV. „Čas strávený v Anglicku prešiel neskutočne rýchlo. Je to už takmer dva roky a stretol som tu skvelých ľudí, ktorých môžem označiť za svojich priateľov. Užívam si to tu a som veľmi rád, že tu môžem zostať ďalších šesť rokov.“

„Som veľmi, veľmi spokojný, že Martin svoju budúcnosť spojil s našim klubom. Od svojho príchodu predvádza fantastické výkony a je pre nás veľmi dôležitým hráčom. A to nielen priamo na ihrisku, ale aj v kabíne,“ povedal manažér strák Steve Bruce.

„Rozhodne je v našich plánoch smerom do budúcnosti, takže sme radi, že u nás zostane niekoľko ďalších rokov. Je to pre neho správna odmena ze jeho výborné výkony.“Mohlo by vás zaujímať

Liverpool na tri týždne stratil Hendersona

Liverpool na tri týždne stratil Hendersona

Kapitán červených Jordan Henderson si pre zranenie zadného stehenného svalu nezahrá tri týždne, povedal manažér Jurgen Klopp.

Premier League - žreb sezóny 2019/20

Premier League - žreb sezóny 2019/20

Kompletný žreb anglickej najvyššej súťaže pre sezónu 2019/20.

Solskjaer: Rashford a Pogba sú ďaleko od návratu na trávniky

Solskjaer: Rashford a Pogba sú ďaleko od návratu na trávniky

Ole Gunnar Solskjaer priznal, že Marcus Rashford možno nebude fit až do konca tejto sezóny a reálne hrozí, že bude musieť vynechať aj Euro 2020. Blízko návratu nie je ani záložník Paul Pogba.