Lloris si v tomto roku už nezahrá, Salahovo zranenie nie je vážne

Lloris si v tomto roku už nezahrá, Salahovo zranenie nie je vážne

Kapitán Tottenhamu Hugo Lloris, ktorý si v ligovom zápase s Brightonom poranil lakeť, sa musí podrobiť operačnému zákroku. Zranenie v zápase s Leicesterom si privodil aj Mohamed Salah, ale röntgen ukázal, že nejde o nič seriózne.

32-ročná jednotka v bráne Spurs sa v tomto roku už v bráne neobjaví, potvrdil klub v oficiálnom vyhlásení.

„Hugo Lloris sa podrobí operácii lakťa a je predpoklad, že do tréningového procesu sa už do konca roka 2019 nezapojí.“

Lloris, ktorý je tiež kapitánom francúzskej reprezentácie, si mal zahrať aj v kvalifikačných stretnutiach na Euro 2020 proti Islandu a Turecku.

Oveľa lepšie správy sa dozvedeli fanúšikovia Liverpoolu, ktorí mali obavy o zdravie egyptského zakončovateľa, ktorý po zákroku Hamzu Choudhuryho predčasne odkrýval z ihriska v domácom zápase s Leicesterom.

Egypťan si vyvrtol členok, ale röntgen potvrdil, že nejde o žiadne vážne zranenie.

Aktuálne nie je isté, či si egyptský reprezentant zahrá 20. októbra v ligovom zápase na ihrisku Manchesteru United.

Salah si s určitosťou nezahrá počas reprezentačnej prestávky v priateľskom zápase proti Botswane a má teda dva týždne na zotavenie.

„Mal by som tu stáť a byť šťastný z toho, čo moji chlapci dokázali. Nemôžem sa však preniesť cez to, že Choudhury dostal po zákroku na Salaha iba žltú kartu,“ povedal Jurgen Klopp po zápase s líškami pre Sky Sports.

„Vôbec nešiel po lopte a jednoznačne chcel iba zostreliť hráča. Je z toho však iba žltá karta, takže mi vôbec nie je jasné, ako to celé funguje.“


Zdieľanie článku

Komentáre