Solskjaer: Liverpool je pre nás perfektným súperom v ďalšom kole Premier League

Solskjaer: Liverpool je pre nás perfektným súperom v ďalšom kole Premier League

Po reprezentačnej prestávke privíta Manchester United na svojom trávniku Liverpool a nórsky manažér diablov je presvedčený, že práve v tomto zápase sa jeho zverenci môžu chytiť.

DOxxbet kasino attila vegh

Nór označil tento duel za "perfektný zápas pre United" a to aj napriek tomu, že so svojim tímom naštartoval sezónu najhoršie za posledných 30 rokov.

Prehrou na pôde Newcastle sa diabli dostali iba dva body nad pásmo zostupu a líder z Liverpoolu aktuálne ťahá sériu 17 ligových víťazstiev za sebou.

„Je to pre nás perfektný zápas,“ povedal Nór po prehranom zápase na Tyneside.

„Reprezentačná prestávka prišla pre nás v tom najlepšom čase. Potrebujeme si prečistiť hlavy. Hráči odídu na reprezentačné zrazy, stretnú sa so spoluhráčmi a vrátia sa do klubu čerství.“

„Mladým hráčom chýba sebavedomie a potrebujú pomoc od skúsených borcov a realizačného tímu. Je to naša zodpovednosť.“

„Sú to tiež iba ľudia. Tvrdo pracujú a chcú dosiahnuť dobré výsledky. Tie však neprichádzajú a to ich samozrejme negatívne ovplyvňuje.“

Solskjaer nahradil na lavičke Portugalčana Mourinha v decembri minulého roka. V marci sa stal trvalým manažérom a odvtedy jeho zverenci vyhrali iba 5 z 21 odohraných zápasov.

V úvodnom kole sezóny United zdolal londýnsku Chelsea 4:0, ale odvtedy už diabli nedokázali streliť v žiadnom zápase viac ako jeden gól.

Vedenie United v pondelok vyjadrilo nórskemu manažérovi podporu a jeho manažérska pozícia nie je v ohrození.

Klub však prežíva veľmi ťažké obdobie, hráči hrajú bez nasadenia a po sérii zlých výsledkov im chýba sebavedomie.


Zdieľanie článku

Komentáre