Dejan Lovren: Klopp vie, že momentálne nie som v Liverpoole šťastný

Dejan Lovren aktuálne v Liverpoole iba zahrieva lavičku náhradníkov, ale aj tak sa mu uľavilo, že už je za ním neúspešná letná transferová sága.

Dejan Lovren: Klopp vie, že momentálne nie som v Liverpoole šťastný

Chorvátsky stredný obranca potvrdil, že v lete chcel Anfield opustiť, keď sa z neho stal až štvrtý obranca za Virgilom van Dijkom, Joelom Matipom a Joe Gomezom.

O jeho služby sa zaujímali talianske kluby AS Rím a AC Miláno, ale Liverpool a Klopp trvali na tom, že 30 ročný hráč, ktorému končí kontrakt o dva roky, má zostať v kádri červených.

„Cítim úľavu po tom, čo sa transferové okno uzavrelo. Bol som už unavený z dennodenných špekulácii v novinách i televízii, že opúšťam alebo zostávam v Liverpoole,“ povedal Lovren pre chorvátsky denník Sportske Novotsti.

„Každý písal a hovoril, že 'Dejan je tu, Dejan je tam'. Nevedeli však o tom nič a to ma hnevalo. Áno, zvažoval som prestup do iného klubu. Chcel som odísť, to sa však nestalo. Liverpool mi povedal, že ma potrebuje a ja som to akceptoval.“

„Nie som ten typ hráča, ktorý rád vysedáva na lavičke a poberá za to plat. Niektorí ľudia mi hovorili - 'Čo ťa to trápi? Si vo veľkom klube. Zmlkni a ber peniaze' - ale na lavičke nie som šťastný.“

„Cítil som, že LFC ma chce udržať v kádri. Z toho som mal samozrejme radosť. Klopp mi povedal 'Si vynikajúci hráč. Nepustíme ťa niekam na hosťovanie, potrebujeme ťa.'.

„S Kloppom som hovoril aj minulý týždeň. Povedal mi, že mi rozumie a chápe, že nie som šťastný. Dodal, že 'Pozri, teraz sa všetko skončilo. Zresetuj si hlavu, si pre mňa dôležitým hráčom.'.

„Som v najlepšom veku, v dobre kondícii a mentálne pripravený.“


Značky
LiverpoolLovren

Mohlo by vás zaujímať

Pred šlágrom 16. kola Premier League: Manchester City - Manchester United

Pred šlágrom 16. kola Premier League: Manchester City - Manchester United

V sobotu večer nás čaká ďalšie manchesterské derby, jednoznačným favoritom sú v domácom prostredí opäť belasí.

Ktorí hráči by v januári mohli posilniť londýnsku Chelsea?

Ktorí hráči by v januári mohli posilniť londýnsku Chelsea?

Športový arbitrážny súd zrušil januárový zákaz prestupov londýnskeho klubu a medzi možnými posilami modrých sa spomínajú mená ako Ben Chilwell, Jadon Sancho či Wilfried Zaha.

Brendan Rodgers podpísal nový dlhodobý kontrakt s Leicesterom

Brendan Rodgers podpísal nový dlhodobý kontrakt s Leicesterom

Brendan Rodgers ukončil špekulácie ohľadom jeho možného odchodu do londýnskeho Arsenalu. S líškami podpísal nový 5,5-ročný kontrakt a na King Power Stadium by tak mal zotrvať až do leta 2025.