Bruno Fernandes: Súhlasil som s prestupom k Spurs

Bruno Fernandes: Súhlasil som s prestupom k Spurs

Bruno Fernandes sa vyjadril, že v lete sa dohodol na podmienkach prestupu do Tottenhamu, ale presun na sever Londýna napokon zablokoval jeho aktuálny klub Sporting Lisabon.

Portugalský reprezentant veľmi túžil po prestupe do anglickej Premier League a okrem Tottenhamu sa o neho zaujímal aj Manchester United.

Tottenham začal rokovať so Sportingom na konci letného prestupového obdobia. Fernandes mal byť prípadnou alternatívou za Giovaniho Lo Celsa, ktorého však napokon Real Betis pustil do Londýna na ročné hosťovanie s možnosťou trvalého prestupu na konci sezóny.

„Ako všetci viete, Tottenham za mňa spravil niekoľko ponúk. Mne osobne všetky podmienky vyhovovali,“ povedal Fernandes pre GQ Portugal.

„Nikdy som nemal veľké požiadavky. Mojim cieľom bolo zahrať si v Anglicku. Avšak Sporting nebol spokojný s ponúkanou čiastkou za moje služby a ja musím rešpektovať jeho rozhodnutie.“

24-ročný hráč doteraz odohral v drese Sportingu 114 zápasov s bilanciou 50 gólov a 42 asistencií. V drese portugalskej reprezentácie si zahral v dvanástich dueloch.


Zdieľanie článku

Komentáre