Klopp naznačil kedy odíde z Liverpoolu

Nemecký manažér červených Jurgen Klopp v rozhovore pre nemecký Kicker naznačil, že klub opustí po skončení aktuálne platného kontraktu.

Klopp naznačil kedy odíde z Liverpoolu

Bývalý manažér Dortmundu prišiel do Liverpoolu v roku 2015 a aktuálny kontrakt mu skončí v júni 2022.

Majiteľ Liverpoolu, spoločnosť Fenway Sports Group, by chcela s Nemcom podpísať ďalšie predĺženie kontraktu, ale Klopp naznačil, že si o tri roky chce dať od futbalu prestávku.

„Vypadá to tak. Kto však teraz môže povedať, čo všetko sa stane za obdobie troch rokov,“ odpovedal Klopp na otázku časopisu Kicker, či si plánuje dať prestávku od futbalu.

„Ak sa rozhodnem, že už nemôžem pokračovať, vezmem si ročnú pauzu a potom spravím definitívne rozhodnutie ohľadom mojej ďalšej kariéry.“

„Mám množstvo energie, ale je tu jeden problém. Neviem pracovať "iba trocha". Môže to byť jedine systém "všetko alebo nič".“

„Je tu však veľmi vysoká šanca, že moja úroveň energie pôjde po ročnej prestávke opäť nahor a že opäť budem môcť robiť prácu spôsobom, ktorý mi je vlastný.“

Klopp si tiež naplánoval pauzu v roku 2015, kedy odišiel z nemeckej Borussie Dortmund.

Na manažérsku pozíciu sa však vrátil iba o štyri mesiace neskôr, keď na lavičke Liverpoolu nahradil Brendana Rodgersa a s červenými podpísal trojročný kontrakt.


Značky
KloppLiverpool

Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý vidíte na obrázku.

Captcha image
Show another codezobraziť iný obrázok

Mohlo by vás zaujímať

Graeme Souness: Arsenal vyzeral ako poloamatérsky klub

Graeme Souness: Arsenal vyzeral ako poloamatérsky klub

Pri kapitulácii hráčov Arsenalu v druhom polčase ligového zápasu na pôde Watfordu sa fanúšikovia museli cítiť, ako keby sledovali poloamatérsky tím, povedal Graeme Souness pre Sky Sports.

Premier League - žreb sezóny 2019/20

Premier League - žreb sezóny 2019/20

Kompletný žreb anglickej najvyššej súťaže pre sezónu 2019/20.

Premier League po 5. kole: Spanilá jazda Liverpoolu pokračuje

Premier League po 5. kole: Spanilá jazda Liverpoolu pokračuje

Liverpool má po piatom kole na čele tabuľky už päťbodový náskok. Arsenal dopláca na katastrofálnu obranu a Chelsea má nového strelca.