Brankárska kríza v Liverpoole pokračuje: Adrian má opuchnutý členok

Štart 32-ročného španielskeho brankára Adriana v sobotňajšom ligovom zápase na pôde Southamptonu je ohrozený. Zranil ho fanúšik po skončení Superpohára.

Brankárska kríza v Liverpoole pokračuje: Adrian má opuchnutý členok

Manažér Liverpoolu Jurgen Klopp potvrdil, že Adrian má opuchnutý členok po tom, čo ho počas osláv zisku európskej trofeje nešťastne zranil fanúšik, ktorý vybehol na hraciu plochu.

„Fanúšik sa dostal na hraciu plochu, pošmykol sa a nešťastne ho zasiahol do členka. Má to opuchnuté, ale uvidíme, ako sa to bude ďalej vyvíjať,“ povedal Klopp.

„Milujeme našich fanúšikov, o tom nikto nemôže pochybovať. Takéto veci by si však mali odpustiť. Niekto vybehol na ihrisko už v zápase proti City a to isté sa zopakovalo aj s Norwichom.“

Ak sa Adrian nedá do poriadku, v bráne červených zrejme uvidíme aktuálnu brankársku trojku Liverpoolu, 35-ročného Andyho Lonergana.

Ten sedel počas istanbulského zápasu iba na lavičke náhradníkov a Klopp tvrdí, že je pripravený zastúpiť hrdinu zápasu s Chelsea.

„Andy Lonergan aktuálne trénuje s (Caoimhinom) Kelleherom,“ povedal Klopp.

„Lonergan je pripravený postaviť sa medzi tri žrde. Kelleher po zranení ešte nie je stopercentne fit.“

Lonergan v minulej sezóne opustil Middlesbrough a stal sa voľným hráčom. Liverpool s ním podpísal kontrakt po zranení brankárskej jednotky Alissona Beckera.Diskusia (0)

Pridajte komentár

Táto funkcia zabraňuje robotom pridávať neadekvátne príspevky. Zadajte prosím overovací kód, ktorý vidíte na obrázku.

Captcha image
Show another codezobraziť iný obrázok

Mohlo by vás zaujímať

Giroud zostáva v Chelsea, Ibe opustí Bournemouth

Giroud zostáva v Chelsea, Ibe opustí Bournemouth

Chelsea predĺžila kontrakt s francúzskym útočníkom Olivierom Giroudom o ďalších 12 mesiacov. Ibe opustí čerešničky po štyroch sezónach ako voľný hráč.

Premier League má šesť pozitívnych prípadov koronavírusu

Premier League má šesť pozitívnych prípadov koronavírusu

Včera začali anglické kluby s tréningom v malých skupinách. Najprv sa však muselo otestovať 748 hráčov a členov realizačných tímov. Výsledky potvrdili, že v troch kluboch je šesť pozitívnych prípadov na koronavírus.

Plán reštartu Premier League: Nasledujúce kroky a časový plán

Plán reštartu Premier League: Nasledujúce kroky a časový plán

Vláda včera odobrila júnový návrat anglického futbalu. Tréning v skupinách by mohli začať už budúci týždeň a prvé zápasy by sa mohli odohrať o štyri týždne neskôr.