Tottenham sa dohodol s Betisom na prestupe Giovaniho Lo Celsa

Tottenham sa dohodol s Betisom na prestupe Giovaniho Lo Celsa

Spurs zaplatia španielskemu klubu za argentínskeho reprezentanta čiastku 55 miliónov libier a na bonusoch môže Real Betis získať ďalších 5 miliónov. Spurs sa tiež dohodli s Fulhamom na prestupe Sessegnona.

Príchod Lo Celsa sa tak stane druhým najdrahším v histórii klubu, keď počas tohto leta už do klubu prišiel Tanguy Ndombele z Lyonu za čiastku 63 miliónov libier.

23-ročný Giovani Lo Celso prestúpil do Betisu iba pred mesiacom z parížskeho Saint-Germain za 22 miliónov eur, keď v minulej sezóne v španielskom klube hosťoval.

Za Real celkovo odohral 45 zápasov vo všetkých súťažiach s bilanciou 16 gólov a 6 asistencií. V drese Argentíny doteraz odohral 18 gólov, v ktorých strelil dva góly.

Spurs tiež ďalej rokujú so Sportingom Lisabon ohľadom príchodu záložníka Bruna Fernandesa a tiež sa dohodli s Fulhamom na prestupe univerzálneho ľavého obrancu i krídelníka Ryana Sessegnona z Fulhamu za čiastku 25 miliónov libier.

Na druhej strane, Philippe Coutinho odmietol hosťovanie na severe Londýna z katalánskej Barcelony.

Tottenham sa tiež dohodol s Juventusom na čiastke 64,4 milióna libier za argentínskeho útočníka Paula Dybalu. Ten však požaduje týždenný plat 350 tisíc libier a tak zrejme z prestupu nebude nič.


Zdieľanie článku

Komentáre