Tottenham chce získať trojicu hráčov Dybala, Coutinho a Sessegnon

Vedenie Spurs sa dohodlo s Juventusom na čiastke 64,4 milióna libier za útočníka Dybalu. Kohúti sú zároveň favoritom na získanie záložníka Coutinha formou ročného hosťovania a rokujú s Fulhamom ohľadom príchodu Sessegnona.

Tottenham chce získať trojicu hráčov Dybala, Coutinho a Sessegnon

Tottenham sa chce na konci transferového obdobia posilniť o dvojicu skúsených hráčov Paula Dybalu a Philippe Coutinha. Zároveň by rád do klubu priviedol talentovaného Ryana Sessegnona.

Vedenie kohútov sa už dohodlo na prestupovej čiastke s Juventusom, teraz však musí prísť k dohode medzi klubom a samotným hráčom.

O zakončovateľa mal záujem aj Manchester United, ale práve finančné požiadavky hráča a jeho agenta presun na Old Trafford znemožnili.

Dybala sa mal stať súčasťou výmeny útočníkov medzi Juventusom a United, keď opačným smerom mal putovať belgický útočník Romelu Lukaku.

Tottenham je tiež aktuálne favoritom na získanie bývalého hráča Liverpoolu Philippe Coutinha, ktorý by na sever Londýna prišiel na ročné hosťovanie.

Brazílsky tvorca hry, ktorý na Camp Nou prišiel v januári 2018 za 142 miliónov libier, nemá aktuálne miesto v základnej zostave katalánskeho klubu.

Coutinho už pod vedením Pochettina hrával, keď v roku 2012 šesť mesiacov hosťoval v Espanyole, v ktorom strelil päť gólov v 16 odohraných zápasoch.


Spurs tiež vedú rokovania s Fulhamom ohľadom prestupu 19-ročného Ryana Sessegnona.

Univerzálny hráč, ktorý hrával na ľavej strane obrany i na ľavom krídle, je dlhodobo spájaný s prestupom do Tottenhamu.

V minulej sezóne pôsobil s chalupármi v Premier League a zaznamenal dva góly a šesť asistencií v 35 odohraných zápasoch.Mohlo by vás zaujímať

Giroud zostáva v Chelsea, Ibe opustí Bournemouth

Giroud zostáva v Chelsea, Ibe opustí Bournemouth

Chelsea predĺžila kontrakt s francúzskym útočníkom Olivierom Giroudom o ďalších 12 mesiacov. Ibe opustí čerešničky po štyroch sezónach ako voľný hráč.

Premier League má šesť pozitívnych prípadov koronavírusu

Premier League má šesť pozitívnych prípadov koronavírusu

Včera začali anglické kluby s tréningom v malých skupinách. Najprv sa však muselo otestovať 748 hráčov a členov realizačných tímov. Výsledky potvrdili, že v troch kluboch je šesť pozitívnych prípadov na koronavírus.

Plán reštartu Premier League: Nasledujúce kroky a časový plán

Plán reštartu Premier League: Nasledujúce kroky a časový plán

Vláda včera odobrila júnový návrat anglického futbalu. Tréning v skupinách by mohli začať už budúci týždeň a prvé zápasy by sa mohli odohrať o štyri týždne neskôr.