Manchester United: Dybalu prestup na Old Trafford neláka, za Maguirea 80 miliónov libier

Kým Lukaku s prestupom do Juventusu nemá žiaden problém, Dybala by radšej zostal v kádri starej dámy.

Manchester United: Dybalu prestup na Old Trafford neláka, za Maguirea 80 miliónov libier

Výmena útočníkov medzi Manchesterom United a Juventusom má jeden háčik. S výmenou nemajú problém oba kluby a ani belgický zakončovateľ Lukaku. Argentínčanovi Dybalovi sa však na Old Trafford príliš nechce.

Paulo Dybala sa vo štvrtok zapojí do tréningového procesu v talianskom klube a rád by hovoril s novým manažérom Mauriziom Sarrim ohľadom jeho budúcnosti v klube.

Na základe tohto rozhovoru by sa mal argentínsky hráč vyjadriť, či súhlasí s výmenou k červeným diablom.

United netají svoj záujem o služby Argentínčana, pričom opačným smerom by putoval práve Romelu Lukaku.

Dybala po minulej sezóne oznámil Juventusu, že chce zostať v klube a chce detailne poznať plány Sarriho. Sarri klub prebral po Massimilianovi Allegrim, ale nemal ešte príležitosť s Dybalom pracovať, keďže hráč mal predĺženú dovolenku po turnaji Copa América.

Ak Sarri útočníkovi povie, že s ním nepočíta do základu, tak Dybala začne zvažovať možnosť odchodu na Old Trafford. Potom však ešte musí dôjsť k dohode ohľadom kontraktu, keďže univerzálny 25-ročný hráč by mal v United poberať jeden z najvyšších platov. Dybalov agent už bol v utorok v Anglicku, aby rokoval s vedením manchesterského klubu.

Lukaku zatiaľ zostáva vo "vzduchoprázdne". Súhlasí s podmienkami Juventusu, ktorý mu ponúka päťročný kontrakt s ročnou mzdou 8 miliónov eur. Ak však Dybala nebude súhlasiť s výmenou, nepôjde nikam.

O Belgičana mal záujem aj taliansky Inter, ktorý však nie je schopný zaplatiť čiastku 83 miliónov eur, ktoré za hráča požaduje vedenie diablov.

Portál Sky Sports zároveň prišiel s informáciou, že diabli sú ochotní za obrancu Leicesteru Harryho Maguirea zaplatiť čiastku 80 miliónov libier. Anglický reprezentant by sa tak stal najdrahším obrancom sveta.

Získanie 26-ročného hráča je prioritou číslo jeden manažéra Oleho Gunnara Solskjaera v letnom transferovom období a prestup chce uzavrieť do 8. augusta, kedy sa v Anglicku uzatvára prestupové okno.

Diabli zatiaľ v lete uzavreli príchod iba dvoch hráčov - Aarona Wan-Bissaku z Crystal Palace a Daniela Jamesa zo Swansea.Mohlo by vás zaujímať

Hráč a manažér mesiaca október: Frank Lampard a Jamie Vardy

Hráč a manažér mesiaca október: Frank Lampard a Jamie Vardy

Za najlepšieho hráča a manažéra mesiaca októbra si fanúšikovia zvolili útočníka líšok Jamieho Vardyho a manažéra modrých Franka Lamparda.

Premier League 2019/20

Premier League 2019/20

Sezóna PREMIER LEAGUE 2019/20 je 28. sezónou Premier League (najvyššej anglickej futbalovej súťaže) od jej založenia v roku 1992. Sezóna sa začína 10. augusta 2019 a posledné kolo je naplánované na 17. mája 2020.

Mauricio Pochettino skončil v Tottenhame, nahradil ho Jose Mourinho

Mauricio Pochettino skončil v Tottenhame, nahradil ho Jose Mourinho

Argentínsky manažér neustál zlý štart do novej sezóny a po piatich rokoch opúšťa severný Londýn. Nahradí ho bývalý manažér Chelsea a Manchesteru United Jose Mourinho, ktorý s kohútmi podpísal kontrakt do konca sezóny 2022/23.