Manchester United chce ďalej nakupovať, v hľadáčiku diablov je Longstaff

Ďalším hráčom, ktorý by mohol posilniť klub z Old Trafford je záložník Sean Longstaff z Newcastle. Pereira a Tuanzebe podpísali s diablami nové kontrakty.

Manchester United chce ďalej nakupovať, v hľadáčiku diablov je Longstaff

Manažér United Ole Gunnar Solskjaer už do klubu toto leto priviedol dvoch anglických mladíkov Daniela Jamesa a Aarona Wan-Bissaku. Teraz svoju pozornosť zameral na 21-ročného Longstaffa.

Longstaff získal Solskjaerovu pozornosť počas minulej sezóny, keď sa prebojoval do prvého tímu strák. Celkovo odohral 13 zápasov, z toho 9 v Premier League. V marci si však poranil koleno a predčasne tak musel ukončiť dobre rozbehnutú sezónu.

Vedenie Newcastle sa vyjadrilo, že Longstaff nie je na predaj a Sky Sports News uviedlo, že Manchester United si musí za hráča pripraviť čiastku viac ako 50 miliónov libier.

Longstaff je produktom akadémie Newcastle a v minulosti hosťoval v Kilmarnocku i Blackpoole. V prvom tíme strák si prvýkrát zahral počas minulého augusta pri prehre s Nottinghamom Forest v Carabao Cup-e.

V decembri podpísal na St James' Park nový kontrakt do júna 2022.

Newcastle aktuálne hľadá nového manažéra, ktorý preberie tím po Rafaelovi Benitezovi, ktorému v júni skončil kontrakt. Z klubu už odišiel aj najlepší strelec z predchádzajúcej ligovej sezóny Ayoze Perez.

Dobrou správou pre fanúšikov diablov je, že United podpísali nové kontrakty s dvojicou mladíkov Andreas Pereira a Axel Tuanzebe.

Pereira podpísal štvorročný kontrakt s opciou na ďalší rok, Tuanzebe sa diablom upísal na tri roky s opciou na ďalší rok.

23-ročný ofenzívny záložník Pereira odohral v minulej sezóne za diablov 22 zápasov. 21-ročný stredný obranca Tuanzebe hosťoval v Aston Ville, v drese ktorej odohral 30 stretnutí a svojimi výkonmi tímu výrazne pomohol k návratu do Premier League.Mohlo by vás zaujímať

Spraví Manchester United z Maguirea najdrahšieho obrancu sveta?

Spraví Manchester United z Maguirea najdrahšieho obrancu sveta?

Denník The Sun uviedol, že Manchester United sa v nedeľu s Leicesterom dohodol na prestupe 26-ročného obrancu za celkovú čiastku 80 miliónov libier. Anglický reprezentant sa má údajne dnes podrobiť v Manchesteri lekárskej prehliadke.

Kde sa bude vysielať Premier League v rokoch 2019 až 2022?

Kde sa bude vysielať Premier League v rokoch 2019 až 2022?

Poznáme už majiteľov lukratívnych vysielacích práv v Anglicku, Nemecku, Taliansku, Španielsku či vo Francúzsku. Už čoskoro by sme sa mali dozvedieť meno vysielateľa aj pre Slovensko a Českú republiku.

Premier League a letné prestupové obdobie: Ako si zatiaľ počínajú jednotlivé kluby? (I. časť)

Premier League a letné prestupové obdobie: Ako si zatiaľ počínajú jednotlivé kluby? (I. časť)

Pozreli sme sa na (ne)aktivitu všetkých klubov Premier League v letnom transferovom okne tri týždne pred jeho uzavretím.