Mino Raiola: Pogba chce z Manchesteru odísť už počas tohto leta

Agent Paula Pogbu potvrdil, že Francúz chce Old Trafford opustiť. Zároveň sa vyjadril, že pracuje na odchode hráča z Manchesteru už počas tohto leta.

Mino Raiola: Pogba chce z Manchesteru odísť už počas tohto leta

Francúzsky reprezentant, ktorý tento týždeň vynechal predsezónnu prípravu s United, sa minulý mesiac vyjadril, že "prišiel ten správny čas hľadať novú výzvu".

Jeho agent Mino Raiola včera otvorene potvrdil, že vedenie United pozná Pogbovu túžbu odísť toto leto z Old Trafford.

„Všetci vedia, že Paul chce odísť. Pracujeme na tom,“ povedal Raiola pre The Times.

„Všetci v klube, od manažéra až po majiteľa, vedia po čom Paul túži.“

Vycestuje Pogba v nedeľu na predsezónne turné do Austrálie? „V tejto chvíli neviem. Situácia sa môže zmeniť každým dňom.“

Pogba bol spájaný s návratom do Juventusu, ale záujem má aj španielsky Real Madrid. Podľa Sky Italy 26-ročný záložník preferuje návrat do Turína. Iba tri roky po tom, čo ho United získali práve z talianskeho klubu za svetový rekord 89 miliónov libier.

Pogba je problémom aj v kabíne


United chce v lete Pogbu predať, bez ohľadu na to, čo tvrdí na verejnosti - uviedol reportér Sky Sports News Kaveh Solhekol.

„Paul Pogba si myslí, že Manchester United nie je na úrovni hráča jeho kvalít. Nechce hrať v klube, ktorý skončil na piatej či šiestej priečke v Premier League. Nechce hrať iba Európsku ligu, túži po Lige majstrov,“ povedal Solhekol.

„Na verejnosti Manchester United, že hráča nechce predávať, ale Pogba kontrakt s diablami nepredĺži a končí mu už o dva roky. Jeho cena tak pôjde dole.“

„Manchester United by sa hráča rád zbavil, je problémovým hráčom, svojimi vyjadreniami v médiách poškodzuje klub a má zlý vplyv na ostatných hráčov v kádri.“

„United za neho požaduje 150 miliónov libier. Real Madrid má problémy s Financial Fair Play, pretože počas tohto leta už preinvestoval veľa peňazí na nové posily. Ak ho však Real naozaj chce, tak si cestu nájde.“

„Aj Juventus by rád po Francúzovi siahol, nemyslím si však, že si môže dovoliť zaplatiť 150 miliónov. Podľa mojich informácií môže ísť turínsky klub maximálne na čiastku 90 miliónov libier.“Mohlo by vás zaujímať

Spraví Manchester United z Maguirea najdrahšieho obrancu sveta?

Spraví Manchester United z Maguirea najdrahšieho obrancu sveta?

Denník The Sun uviedol, že Manchester United sa v nedeľu s Leicesterom dohodol na prestupe 26-ročného obrancu za celkovú čiastku 80 miliónov libier. Anglický reprezentant sa má údajne dnes podrobiť v Manchesteri lekárskej prehliadke.

Kde sa bude vysielať Premier League v rokoch 2019 až 2022?

Kde sa bude vysielať Premier League v rokoch 2019 až 2022?

Poznáme už majiteľov lukratívnych vysielacích práv v Anglicku, Nemecku, Taliansku, Španielsku či vo Francúzsku. Už čoskoro by sme sa mali dozvedieť meno vysielateľa aj pre Slovensko a Českú republiku.

Premier League a letné prestupové obdobie: Ako si zatiaľ počínajú jednotlivé kluby? (I. časť)

Premier League a letné prestupové obdobie: Ako si zatiaľ počínajú jednotlivé kluby? (I. časť)

Pozreli sme sa na (ne)aktivitu všetkých klubov Premier League v letnom transferovom okne tri týždne pred jeho uzavretím.