United ponúkne Pogbovi megamzdu, West Ham chce Martiala a Rodri smeruje do City

Manchester United je pripravený ponúknuť Paulovi Pogbovi nový megakontrakt s týždennou mzdou 500 tisíc libier.

United ponúkne Pogbovi megamzdu, West Ham chce Martiala a Rodri smeruje do City

Pogba sa vyjadril, že je pripravený v lete klub opustiť a hľadá "novú výzvu".

Real Madrid a Juventus majú o záložníka záujem, ale United si chce svoju hviezdu udržať za každú cenu.

Jeho aktuálna mzda 290 tisíc libier týždenne by sa mohla zvýšiť na 500 tisíc libier a z Pogbu by sa tak stal jednoznačne najlepšie zarábajúci hráč diablov.

Francúz má platný kontrakt s United do lete 2021 s opciou na ďalší rok.

Real Madrid údajne ponúka za Francúza čiastku 90 miliónov libier a naspäť do Talianska ho láka aj jeho bývalý zamestnávateľ Juventus.

Šéf United Ed Woodward chce hráča v klube udržať, samozrejme hlavne z komerčných dôvodov. V kádri si ho chce údajne ponechať aj manažér Ole Gunnar Solskjaer.


West Ham sa vyjadril, že Manchester United môže získať stredného obrancu kladivárov Issu Diopa, ak opačným smerom pôjde krídelník Anthony Martial.

United hľadá kvalitného stredného obrancu a manažér Solskjaer považoval Diopa za najprijateľnejšiu alternatívu s pomerom výkon/cena. Leicester totiž požaduje za Maguirea 80 miliónov libier a Neapol za Koulibalyho dokonca viac ako 100 miliónov libier.

West Ham už odmietol ponuku diablov vo výške 40 miliónov libier. Je však veľmi málo pravdepodobné, že by United pustil z kádra mladého Martiala.

Kladivári sa nechcú vzdať 22-ročného Diopa, ktorý prišiel do klubu iba v júni 2018 z francúzskeho Toulouse za vtedy klubový rekord 22 miliónov libier.

Diop sa stal druhou posilou manažéra Manuela Pellegriniho a s kladivármi podpísal päťročný kontrakt.


Záložník Atletica Madrid Rodri informoval španielsky klub, že Manchester City je jeho preferovanou destináciou.

O 22-ročného hráča mali záujem City i nemecký Bayern. Oba kluby boli ochotné zaplatiť 62,5 milióna eur, teda čiastku, ktorú má hráč uvedenú v uvoľňovacej klauzule vo svojom kontrakte so španielskym klubom.

Hráč si nechal čas na rozmyslenie, aby v pondelok informoval prezidenta Atletica Angela Gila Marina, že chce hrávať pod vedením Pepa Guardiolu.

Rodri v sezóne 2018/19 odohral za Atletico 47 zápasov, v ktorých vsietil tri góly a pridal jednu asistenciu.

V Madride narodený defenzívny záložník je v drese Španielska majstrom Európy do 18 rokov a v auguste 2018 získal v drese Atletica UEFA Super Cup.

Rodri prestúpil do Madridu v máji 2018 z Villarrealu za 22 miliónov libier.Mohlo by vás zaujímať

Spraví Manchester United z Maguirea najdrahšieho obrancu sveta?

Spraví Manchester United z Maguirea najdrahšieho obrancu sveta?

Denník The Sun uviedol, že Manchester United sa v nedeľu s Leicesterom dohodol na prestupe 26-ročného obrancu za celkovú čiastku 80 miliónov libier. Anglický reprezentant sa má údajne dnes podrobiť v Manchesteri lekárskej prehliadke.

Kde sa bude vysielať Premier League v rokoch 2019 až 2022?

Kde sa bude vysielať Premier League v rokoch 2019 až 2022?

Poznáme už majiteľov lukratívnych vysielacích práv v Anglicku, Nemecku, Taliansku, Španielsku či vo Francúzsku. Už čoskoro by sme sa mali dozvedieť meno vysielateľa aj pre Slovensko a Českú republiku.

Premier League a letné prestupové obdobie: Ako si zatiaľ počínajú jednotlivé kluby? (I. časť)

Premier League a letné prestupové obdobie: Ako si zatiaľ počínajú jednotlivé kluby? (I. časť)

Pozreli sme sa na (ne)aktivitu všetkých klubov Premier League v letnom transferovom okne tri týždne pred jeho uzavretím.