Liga majstrov: Tottenham doma na Ajax nestačil [VIDEO]

Spurs v prvom semifinálovom zápase Ligy majstrov prehrali s Ajaxom 0:1 gólom van de Beeka z prvého polčasu.

Tottenham - Ajax 0:1 (0:1)

Góly: van de Beek (15)

Tottenham: Lloris (6), Trippier (5), Sanchez (6), Alderweireld (6), Vertonghen (6), Wanyama (5), Rose (6), Eriksen (5), Alli (6), Moura (6), Llorente (6)

Náhradníci: Sissoko (7), Davies (N/A), Foyth (N/A)

Ajax: Onana (8), Veltman (7), De Ligt (8), Blind (8), Tagliafico (7), Schone (7), Van de Beek (8), De Jong (8), Ziyech (7), Tadic (7), Neres (7)

Náhradníci: Mazraoui (7), Huntelaar (N/A)

Hráč zápasu: Daley Blind

Mohlo by vás zaujímať

38. kolo Premier League: Manchester City obhájil ligový titul [VIDEO]

Manchester City jednoznačne zvíťazil na ihrisku Brightonu a stal sa majstrom Premier League v sezóne 2018/19. Liverpool doma zdolal Wolves, ale na zisk titulu si musí minimálne ďalší rok počkať. V konečnej tabuľke zaostal za belasými o jeden bod.

37. kolo Premier League: Man City je už iba krok od obhajoby titulu [VIDEO]

Ani Leicester nedokázal zastaviť Citizens v ceste za obhajobou ligového titulu. Líšky domácich potrápili, ale belasí napokon tri body získali po nádhernom góle Kompanyho v druhom polčase.

Aj finále Európskej ligy bude mať iba anglické zastúpenie [VIDEO]

Vo finále Európskej ligy si zahrajú londýnske kluby Arsenal a Chelsea. Kanonieri v semifinále bez väčších problémov prešli cez Valenciu. Oveľa viac sa na postup nadreli modrí, ktorý nemecký Frankfurt v domácej odvete vyradili až po strelách zo značky pokutového kopu.