Liga majstrov: Tottenham doma na Ajax nestačil [VIDEO]

Spurs v prvom semifinálovom zápase Ligy majstrov prehrali s Ajaxom 0:1 gólom van de Beeka z prvého polčasu.

Tottenham - Ajax 0:1 (0:1)

Góly: van de Beek (15)

Tottenham: Lloris (6), Trippier (5), Sanchez (6), Alderweireld (6), Vertonghen (6), Wanyama (5), Rose (6), Eriksen (5), Alli (6), Moura (6), Llorente (6)

Náhradníci: Sissoko (7), Davies (N/A), Foyth (N/A)

Ajax: Onana (8), Veltman (7), De Ligt (8), Blind (8), Tagliafico (7), Schone (7), Van de Beek (8), De Jong (8), Ziyech (7), Tadic (7), Neres (7)

Náhradníci: Mazraoui (7), Huntelaar (N/A)

Hráč zápasu: Daley Blind

Mohlo by vás zaujímať

Premier League Asia Trophy: Prekvapujúcim víťazom sa stal Wolverhampton [VIDEO]

Wolves prekvapujúco zdolali vo finálovom zápase Manchester City. V súboji o tretie miesto vyhral Newcastle nad West Hamom.

Premier League príprava: Manchester United - Inter Milan [VIDEO]

Manchester United zdolal milánsky Inter ďalším gólom mladíka Masona Greenwooda zo 76. minúty.

Premier League príprava: Everton, Brighton a Norwich zvíťazili [VIDEO]

Everton porazil Monaco, Norwich zdolal Schalke a Brighton si poradil s Crawley Town.