Vo finále FA Cup-u si zahrajú Manchester City a Watford [VIDEO]

Citizens zdolali Brighton tesným jednogólovým rozdielom a Watford otočil zápas s Wolverhamptonom, hoci ešte desať minút pred koncom normálnej hracej doby prehrával o dva góly.

Manchester City - Brighton 1:0 (1:0)

Góly: Jesus (4)

Manchester City: Ederson (7), Danilo (7), Stones (7), Laporte (7), Zinchenko (6), Fernandinho (7), Foden (7), De Bruyne (8), Mahrez (7), Sane (8), Jesus (7)

Náhradníci: Walker (7)

Cardiff: Etheridge (7), Peltier (5), Morrison (6), Manga (6), Bennett (6), Gunnarsson (6), Ralls (6), Camarasa (6), Murphy (6), Hoilett (6), Niasse (6)

Náhradníci: Cordova-Reid (n/a), Bacuna (n/a), Mendez-Laing (5)

Hráč zápasu: Kevin De Bruyne

Watford - Wolverhampton 3:2 (0:1) po predĺžení

Góly: Deulofeu (79, 104), Deeney (90+4 pen) - Doherty (36), Jiménez (62)

Watford: Gomes (7), Femenia (7), Mariappa (6), Cathcart (6), Holebas (7), Hughes (6), Doucoure (7), Capoue (7), Pereyra (6), Gray (7), Deeney (7)

Náhradníci: Deulofeu (9), Masina (7), Janmaat (6), Sema (n/a)

Wolverhampton: Ruddy (6), Saiss (7), Coady (7), Boly (6), Doherty (7), Dendoncker (5), Neves (6), Moutinho (6), Jonny (7), Jimenez (7), Jota (7)

Náhradníci: Bennett (5), Cavaleiro (5), Traore (6), Vinagre (6)

Hráč zápasu: Gerard Deulofeu

Mohlo by vás zaujímať

Európska liga: Arsenal a Chelsea bez problémov postúpili do semifinále [VIDEO]

Chelsea v domácom prostredí zdolala pražskú Slaviu, keď už v 27. minúte viedla 4:1 a väčšinu zápasu tak už dohrávala na pol plynu. Arsenal dokázal zdolať Neapol aj na jeho štadióne, keď jediný gól stretnutia zaznamenal Lacazette.

Liga majstrov: V semifinále budú Premier League zastupovať Tottenham a Liverpool [VIDEO]

Vo včerajších štvrťfinálových zápasoch anglické kluby nastrielali dohromady až jedenásť gólov. Manchester City už v tejto sezóne nezíska štyri trofeje, keď v dramatickom zápase porazil Spurs, ale o postupe kohútov rozhodli góly vsietené na ihrisku súpera. Liverpoolu na postup stačil aj priemerný výkon. Na ihrisku Porta ukázal obrovskú produktivitu - z piatich striel medzi tri žrde vsietil až štyri góly.

Liga majstrov: Barcelona si s prehľadom poradila s Manchesterom United [VIDEO]

Červení diabli nám už žiaden ďalší zázrak nepripravili a so španielskym veľkoklubom prehrali rozdielom triedy.