Najbehavejšie tímy v aktuálnej sezóne Premier League

Pred reprezentačnou prestávkou sme sa pozreli, ktoré kluby Premier League toho doteraz najviac nabehali a ktoré v doterajších zápasoch zrealizovali najviac šprintov.

Najbehavejšie tímy v aktuálnej sezóne Premier League

Čo sa týka nabehaných kilometrov, tak najvyššej anglickej súťaži v tejto chvíli dominuje Bournemouth s takmer 3540 kilometrami.

Čerešničky toho nabehali o sedem kilometrov viac ako druhý tím v poradí, ktorým sú straky z Newcastle.

Naopak najmenej aktívnym klubom v tomto smere je Cardiff Neila Warnocka, ktorého hráči nabehali o viac ako 400 kilometrov menej ako vedúci Bournemouth.V individuálnej štatistike je najvyššie Jack Cork.

Záložník Burnley nabehal v tejto sezóne viac ako 360 kilometrov, čo je o sedem kilometrov viac ako má na konte Luka Milivojevic z Crystal Palace.
Pozreli sme sa aj na štatistiku zrealizovaných šprintov.

Tu je lídrom Liverpool, ktorý má na konte celkovo 3794 šprintov. Na druhej strane Burnley zrealizovalo iba 2722 šprintov.

Čo sa týka individuálnej štatistiky, tak tu je na čele Ben Chilwell z Leicesteru.

Ľavý obranca líšok je aktuálne na čísle 609, čo je až o 62 šprintov viac ako má na konte druhý hráč v poradí, ktorým je útočník Liverpoolu Mohamed Salah (547).
Mohlo by vás zaujímať

Tottenham sa definitívne zaradil medzi európsku elitu

Tottenham sa definitívne zaradil medzi európsku elitu

Spurs postúpili do semifinále Ligy majstrov, keď v zápase proti Manchesteru City predviedli vynikajúci výkon. O postup do finále prestížnej pohárovej súťaže si zahrajú s holandským Ajaxom. Ich prípadným finálovým súperom bude jeden z dvojice Barcelona alebo Liverpool.

Paul Merson: Manchester City je teraz jeden zápas od zlej sezóny

Paul Merson: Manchester City je teraz jeden zápas od zlej sezóny

Citizens vypadli vo štvrťfinále Ligy majstrov s Tottenhamom a teraz musia zabojovať o titul v Premier League. Inak sa ich sezóna bude považovať za nevydarenú, tvrdí Paul Merson.

Kde sa bude vysielať Premier League v rokoch 2019 až 2022?

Kde sa bude vysielať Premier League v rokoch 2019 až 2022?

Poznáme už majiteľov lukratívnych vysielacích práv v Anglicku, Nemecku, Taliansku, Španielsku či vo Francúzsku. Už čoskoro by sme sa mali dozvedieť meno vysielateľa aj pre Slovensko a Českú republiku.