Prvá manažérska misia Paula Scholesa skončila fiaskom

Na lavičke Latics bol Scholes iba dva mesiace a svoju rezignáciu klubu oznámil cez mobilnú aplikáciu WhatsApp.

Prvá manažérska misia Paula Scholesa skončila fiaskom

Bývalá legenda červených diablov sa 11. februára 2019 stala manažérom štvrtoligového klubu Oldham Athletic.

V stredu sa jeho prvá manažérska misia predčasne skončila, keď mužstvo počas svojho dvojmesačného pôsobenia v klube viedol iba v 7 zápasoch (1 výhra, 3 remízy, 3 prehry).

Prezident klubu Abdallah Lemsagam sa o rezignácii Scholesa dozvedel cez mobilnú aplikáciu WhatsApp a poriadne ho to zaskočilo.

Scholes sa s nikým z vedenia klubu osobne nestretol a správu cez mobil považoval za postačujúcu formu komunikácie.

„Oldham Athletic je sklamaný z rozhodnutia Paula skončiť na lavičke klubu a je prekvapený dôvodmi, ktoré uviedol vo svojej textovej správe,“ povedal Lemsagam pre Sky Sports News.

„Klub poskytol Paulovi maximálnu podporu a autonómiu, o ktorú žiadal. Pred svojou rezignáciou ani raz nevyslovil žiadne obavy alebo sťažnosti ohľadom fungovania klubu. Jednoducho nám iba oznámil svoj odchod textovou správou a odmietol akékoľvek ďalšie diskusie.“

„Manažérska práca nie je jednoduchá a chceli sme spoločne s Paulom hľadať ďalšie riešenia situácie. Ďakujeme mu za odvedenú prácu a okamžite štartujeme s hľadaním nového manažéra.“

Sky Sports News tiež uviedol, že Oldham okamžite dostal tucet žiadostí o pozíciu manažéra v klube.

Značky
OldhamScholes

Mohlo by vás zaujímať

Arsenal je presvedčený, že úspešne dotiahne príchody Tierneyho a Ceballosa

Arsenal je presvedčený, že úspešne dotiahne príchody Tierneyho a Ceballosa

Vedenie Arsenalu je presvedčené, že na Emirates toto leto privedie záložníka Daniho Ceballosa a obrancu Kierana Tierneyho, uviedol reportér Sky Sports News Dharmesh Sheth.

Premier League - prípravné zápasy pred sezónou 2019/20

Premier League - prípravné zápasy pred sezónou 2019/20

Kompletný zoznam prípravných zápasov klubov Premier League pred sezónou 2019/20. V rámci turnaja Premier League Asia Trophy si zahrajú Manchester City, Newcastle United, West Ham United a Wolverhampton Wanderers. Na prestížnom International Champions Cup bude mať anglický futbal zastúpenie v podobe Arsenalu, Manchesteru United a Tottenhamu Hotspur.

Päť mladíkov, ktorí by mohli v novej sezóne Premier League zažiariť

Päť mladíkov, ktorí by mohli v novej sezóne Premier League zažiariť

Nová sezóna Premier League štartuje presne o tri týždne a vybrali sme piatich mladých hráčov, ktorí majú veľkú šancu presadiť sa v prvom tíme.